Veľkú Kapacitu Prvej Pomoci Batoh Proti Vode Prázdny Vak Rany Ošetrenie Vonkajšie Tábor Turistika Cestovanie Núdzové Kit Príslušenstvo

€14.83


Veľkú Kapacitu Prvej Pomoci Batoh Proti Vode Prázdny Vak Rany Ošetrenie Vonkajšie Tábor Turistika Cestovanie Núdzové Kit Príslušenstvo

Úplne nové a vysokej kvality

Vyrobené z nylonu a polyster, vode a opotrebovaniu

Tam je oko-lov kríž logo na zadnej strane, ľahké vidieť

Veľkú kapacitu, môže uložiť mnoho prvej pomoci príslušenstvo

Ideálny pre vonkajšie tábor, pešia turistika, jazda na koni, maratón, šport, cestovanie atď.

Materiál: Polyester a Nylon

Rozmer: 40x30x15cm

Farba: Červená

1X Prvej Pomoci Batoh (Taška iba)

DOPRAVA DOPRAVA

1.Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách a od ďalších faktorov .

3.Používame Rakuskevina.sk adresu ako adresu doručenia, prosím, potvrďte na adrese pred platíte. PLATBY

*Prijímame Rakuskevina.sk Escrow platby, vrátane Kreditnú kartu Visa , MasterCard Kreditnej Karty , Western Union a iné možnosti platby . Môžete si vybrať, aby vyhovovali vašej platby..

*Platba musí byť doručené do 1 dní po objednávku. SLUŽBY

30 Dní Peniaze Späť Záruka:

1. Ak nie ste spokojní so položky zakúpené z nás, prosím, informujte nás (e-mailom, Rakuskevina.sk správy) do 30 dní od prevzatia tovaru . Budeme vás vrátiť sa a vrátenie položky. Vezmite prosím na vedomie, že postages/custom poplatky (ak sú nejaké) strávili v takom poradí sú na náklady odberateľa.

2.Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v originálnom balení so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene a MUSÍTE nám prepravné číslo zásielky a dôvod pre návrat.

3.Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je(sú) poškodený počas prepravy.

4.Sme nemusí akceptovať váš návrat bez informovania nám v predstihu.

5.Colné poplatky, manipulačný poplatok, poštovné a poistenie sa nevracia.

Dodávateľ Záruka:

*Poskytujeme jeden rok záruku výroba je obmedzená záruka za chybné položky( s výnimkou položiek poškodené pred zneužitím , zneužívaním , zanedbávaním alebo úrazu, po prijatí ) spätnú VÄZBU

1. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2.Sme láskavo požiadať, aby ste prosím nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť všetky veci skôr, kontaktujte nás, ak ste nedostali balík na určitý čas alebo nie ste spokojní s našimi položky po prijať. Budeme sa snažiť poskytnúť najlepšie riešenie .

3. Očakávame vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

Štítky: prenosné núdzové taška, výchova k demokratickému občianstvu botiquin, batoh taktika, auto núdzové taška, turistika príslušenstvo deti, EMT Puzdro, turistika taška na príslušenstvo, pomoc band, súprava lekárska taška, príslušenstvo tábor.


( 1 Hodnotenie )

Počet