9"/10" Rezacie Kliešte Nitovacie Kliešte Nail Clipper Kliešte Kliešte Na Drôt Fréza Krčeniu Nechtov Vytiahnuť Tesári Nástroje

€15.83


Funkcie: Drop-kované so špičkovou vysoko uhlíkovej ocele. Vedúci indukčné uhasený s vysokou tvrdosťou. To je byť použitý na rezanie, prehlbovať, povrazov, nechty vytiahnuť. Položka je široko používaný pre nechty na vystrihovanie ťahanie v stavebníctve, tesári .

Informácie o produktoch: dostanete, čo si zaplatí. budeme sa snažiť, aby poskytla viac vysokú kvalitu tovaru kupujúcemu. Všetky výrobky sú skutočné popis v našom obchode, prosím, prečítajte si popis výrobku opatrne. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa produktu.Prosím zanechať odkaz pre nás.

O platby: Podpora kreditnej karty(RMB a Dolár),WebMoney(WM),TT,Západ Únie , Qiwi peňaženky, Boleto(Brazília), SOFORT Bankovníctva , Alipay , atď.

O zásielke: pošleme na objednávku do 3 dní, keď sme sa vaša platba. (Okrem dovolenku) DOPRAVA po celom SVETE. (S výnimkou niektorých Špeciálnych krajín a APO/francúzskej polynézie) SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky, tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

Zákaznícky servis: Po obdržaní zásielky.Ak existuje akékoľvek kvality problém, ihneď nás prosím kontaktujte. Pomôžeme vám ho vyriešiť. Ak ste spokojní s našimi výrobkami.Prosím, dajte nám dobrú spätnú väzbu. To je naša najväčšia povzbudenie.

Štítky: kábel ratchet, uchopovač strane, hark, HARK CAPUT, dlho plier, zlatník plier, plier, rez zaniknúť make-up nástroj, kliešte ručné náradia, croissant.


( 1 Hodnotenie )

Počet