SVBONY 1.25" LRGB Zobrazovacie Filter Nastavený Astronómie Ďalekohľad Okulára Kit Vhodný pre Deepsky Planetárny CCD Snímací F9170A

€102.44


SVBONY 1.25" LRGB Zobrazovacie Filter Sada Vhodná pre Deepsky a Planetárny CCD Snímací

Svbony LRGB filter set je určený pre maximálny kontrast a ostrý roll-off medzi farba pásma pre jasné rozlíšenie farieb. Na LRGB nastaviť zahŕňa jasu, červená, zelená a modrá. Medzi tieto passbands, OIII emisií prekrýva na modré a zelené filtre pre dosiahnutie maximálnej prenosovej pre vysoko efektívne zobrazovacie a prirodzenú farbu výsledok. Medzera medzi zelená a červená filtre slúži na zablokovať primárne sodík (Na), linka na 589 nm, ktoré sa často vyskytujú v pouličné osvetlenie spôsobujúceho svetelné znečistenie, ktoré tiež zlepšuje vyváženie farieb a vzdialenosť.

Funkcia:

■Svbony LRGB filter set je určený pre maximálny kontrast a s extrémne vysokou prechody pre jasné rozlíšenie farieb. Na LRGB filter nastavený rozdeľuje spektra do jeho komponenty, červená, zelená, modrá a jas. ■OIII emisií prekrýva na modré a zelené filtre s maximálne prenosové umožniť vysokú účinnosť a prirodzené farby zobrazovacie. Rozdiel medzi zelená a červená filtre slúži na zablokovať primárne Sodný svetelné znečistenie line na 589nm a zlepšuje vyváženie farieb a vzdialenosť. ■Vhodné pre deepsky a planetárny CCD snímací, v práci aj s debayered čiernobiele CCD kamery. ■RGB-imaging umožňuje rovnaké váhové faktory pre každý kanál, veľmi dôležité pre automatické zobrazovanie. ■Ideálne surovina pre spracovanie obrazu v sRGB farebného priestoru je k dispozícii s LRGB filter nastavený a mono CCD kamerou. ■1.25" astronómia filter s normou M28.5x0.6 muž filter závit (bez vnútorný závit, takže to nemôže byť zložené s inými filtrami). ■Ultra-tenký filter bunky, aby sa minimalizovalo vignetting, jasné optickej apertúry z 26 mm. ■Presné CNC obrábané kovový filter bunky s sand blasted black anodized finish, antireflexná liečby, a laserové gravírovanie.

Spektrálne Krivky Prenosové Charakteristiky

■High a presné blokovanie offband, 95% prenosovej na passband. ■Blokuje infračervených vlnových dĺžkach (700-1100nm) tak, samostatný IR cut-off filter nie je potrebné pre zobrazovacie aplikácie. ■Oba povrchy sú v poriadku, opticky leštené, presné 1/4 vlnovej dĺžky alebo lepšie, a paralelne do 30 sekúnd alebo oblúka. ■2 mm hrubé optické sklo materiál podkladu. ■Veľmi vysoká kvalita povrchu 60/40 alebo lepšie (americkej armády MIL Spec-O-13830).

Optický Povlak Špecifikácie

■Multi-vrstvou anti-odraz potiahnuté. ■Non-lepenie, optické vrstvou substrátu. ■Elektrón-lúčom odparovania s Iónovo-pomáha nanášanie náterových technológií pre životnosť a odolnosť voči poškriabaniu, ako aj stabilitu na CWL (strednej vlnovej dĺžky) tak, že nie je výnimka v dôsledku zmeny teploty počas používania. ■Presné a rovnomerné nátermi zabezpečiť vysoké hodnoty požadované passband a blokovanie nežiaducich offband.

Filter bunky technológie

CNC obrábané s leteckého hliníka triedy Black anoidised dokončiť a zánik liečbu na prevenciu pohostenie Laserom vygravírované fade-zadarmo výpovedí Sme starostlivosti o zaslanie vášho filtra v dokonalej forme a tak každý Svbony filter sedí na vysokej hustoty hubky obal, obklad a balené vysoko pevný plast PP prípade s vysokým tlakom EVA prípade obloženia. Používateľ galéria.

Multi vrstvy antireflexná povlak

Non lepenie, optické substrát povlak Elektrón-lúčom odparovania s iónovo-pomáha nanášanie náterových technológií na zvýšenie náteru životnosť a odolnosť voči poškriabaniu, ako aj stabilitu na strednej vlnovej dĺžky tak, že passband nelíši od teploty zmeniť Planetárny rotačný systém ponúka vysokú presnosť a homogenita náter povrchu zabezpečenie vysokej hodnoty na passband prenos a off-band blokovanie.

Recenzie:

NGC 6744 LHaRGB *Získať 101, -25º C, L 2" Svbony, 90 Svetlá x 120" *Získať 101, -25º C, R-CCD 2" Svbony, 60 Svetlá x 120" *Získať 101, -25º C, G-CCD 2" Svbony, 60 Svetlá x 120" *Získať 101, -25º C, B-CCD 2" Svbony, 60 Svetlá x 120"

LRGB Kupujúceho Zobraziť

Package Detail:

SVBONY 1.25" LRGB Astrophotography Filter Nastavený Striebro Kartónovej Krabici Plastové PP Prípade EVA Prípade, Obloženie

Štítky: svbony 2 okulára, fotoaparát plesní, filtre ďalekohľad, telescop, monokulárne telescop, antickej astronómie, termálne kamery infrar, termálne imager na telefón, ccd sony, haier.


( 4 Hodnotenie )

Počet