Domácnosti PDT Svetla LED Fotodynamická Starostlivosť o Pleť Tváre Omladenie Photon Beauty Terapia Stroj Tvár Starostlivosť o Pleť Nástroje AU Plug

€47.90


PDT Svetla LED Fotodynamická Starostlivosť o Pleť Tváre Omladenie Photon Beauty Terapia Stroj AU Plug

LED ponúka úplne prirodzený, non-ablatívny metóda na omladenie pleti. Tento stroj môže umožňujú pokožke stať zdravý a v krátkom čase, čo má dobrý vplyv na bielenie pokožky, zmenšuje póry, podpora rastu kolagénu, obnovuje pružnosť pokožky, anti-aging, sprísnenie kože, zlepšenie tmavé kruhy, opuchy pod očami, alergickej pokožky a jemných línií, riedenie miest, podpora hojenia rán, zlepšuje akné a mastnej pokožky, bráni akné bacteroides, odstránenie akné, urýchlenie absorpcie produktov starostlivosti o pleť a zlepšuje kvalitu spánku.

Funkcie:

1. Podpora pestovania kolagénu na bielenie a oživiť kožu a redukciu jemných vrások, alebo vrásky, zmenšuje póry utiahnite pokožky a zlepšuje farbu pleti nechať pleť stáva viac hladká a pružná.

2. Bezpečné a pohodlné na prevádzku bez potreby brať drogy a je vhodný aj pre týchto pacientov, ktoré sú tehotné alebo ťažké v absorpciu drogy.

3. Tento krátky čas terapie je ľahko ovládateľný, non-riziko popálenia, pohodlné a bezbolestné.

4. Svetlo prevádzky proces je vhodný pre väčšinu typy pleti bez podráždenia kože alebo žiadne vedľajšie účinky.

5. Vynikajúce vzhľad a aj unikátny dizajn, vhodný pri liečbe akné, červené tváre, smallpox známky, pórov a odstránenie vyrážok.

6. Presné pokožky prieniku do hĺbky a 4 rôznych svetelných môže ponúknuť rôzne liečby a tiež rôzne efekty.

Špecifikácie:

Farba: Podľa Fotografie Zobraziť

Pripojte Typ: Plug AU

Výkon: 32W

Napätie: AC 100-240V

Veľkosť: cca. 36 * 15 * 25 cm / 14.2 * 5.9 * 9.8 palec

Hmotnosť balenia: cca. 2768g/97.6 oz

Zoznam balíkov:

1 * Hlavný Stroj

1 * Adaptér

1 * Skrutkovača

1 * Taška Skrutiek

1 * Manuál

Funkcia:

Zlepšiť príznaky, ako je starnutie, uvoľnenie pokožky, pórov a štíhla vrásky. Na zlepšenie pigmentového patologické zmeny, ako pehaveniu, úpal a starecké plakety. Na zlepšenie tmavej pleti spôsobené zlým metabolizmus alebo zlý krvný obeh. Na opravu a sestra poškodenej pokožky. Robiť detumescence, zápal znižujúci a scar odstránenie liečba olej akné účinne.

Výhody: Omladenie Pleti, redukujú jemné vrásky, tmavé škvrny - odstránenie, zvyšujú pružnosť pokožky, zmenšuje póry, čistí pleť hlboko

Princíp:

Tento stroj prijíma LED svetlo riešiť problémy s pokožkou. Vyžarujú 420nm-640nm špecifické vlnové dĺžky na riešenie kožných problémov, ako sú regeneráciu pokožky, sedácia, atď. Použitie vynikajúce vysokej pevnosti špeciálne blízkej infračervenej SMD LED komponentov, aby vynikajúce výsledky, zlepšenie všeobecnej laser problémy, svetlo starnutia a iné problémy.

Aplikácia:

1. Omladenie: vyhladzujú vrásky, jemné linky, zlepšenie pigmentové škvrny a hrubé póry, bielenie pleti a liečbu microvascular expanzie.

2. Refirming: utiahnite očné tašky, liečbe tmavé kruhy, odstránenie vrana-nohy, krk linky, redukuje vrásky, jemné linky, zlepšovanie a uťahovanie pokožky, obnoviť pružnosť a hladké a úprava kože nemý.

3. Pehaveniu Odstrániť: pehy, chloasma, surnburn, starecké škvrny, pečeňové škvrny, dermálne, plakety, birthmarks a niektoré pigmentácie.

4. Vrásky Odstrániť: eliminovať vrásky na čele, nosoústnych násobne vrásky a vyhladiť vrásky na tvár, čelo, krk, pás, zadok, nohy a iné časti.

5. Uher Odstrániť: znížiť tvorbu mazu aktívne, eliminuje akné baktérie a zlepšenie mastnú pleť.

6. Akné Odstránenie: uzol rýchlovarná typ akné, comedo akné, alergické akné, akné známky, akné jamy, akné rosacea.

7. Couperose Pokožky Odstrániť: vrodené začervenanie, kožné vyrážky, erytém, kožné alergie a citlivej pokožky po škrabka.

8. Na Zlepšenie Pokožky: zlepšenie kožných problémov vrátane suchá, mastná, starnutie a iné komplexné problémy.

Zavedenie rôznych svetla:

Červené Svetlo: 640nm (Červená Vlnová dĺžka)

Pleť penetračná hĺbka: 1-6 mm

Účinok: väčšina penetračné vlastnosti, koža k regenerácii buniek, zvyšuje obsah kyslíka v krvi, na podporu cirkulácie krvi, zlepšenie poisťovne rany, liečbe alergickej dermatitídy alebo ringworm na zmiernenie bolesti a podporovať aktívnu z dostatok aktívnych zložiek aktivácia buniek, zvyšovanie energetickej efektívnosti, podpora kolagénu zbraní, zlepšenie vrásky, účinná liečba starnutia pleti relax a výrobky hlboké absorpcie.

Odkaz: Tu bude trochu hotness v priebehu liečby. Tam budú nejaké stimulácia, keď máte túto liečbu stavu pokožky odbočka červenej po laserové ošetrenie.

Modré Svetlo: 423nm (Fialová Vlnová dĺžka)

Pleť penetračná hĺbka: 1 mm

Účinok: Baktérie zabíja, čistenie pleti,cell activation,úrazu, obnovy, propagácie bielkovín-ossein zloženie, akné sterilizácia, inhibícia mazové žľazy, prevenciu infekcie rany.

Odkaz: často sa uplatňuje v liečbe akné.

Zelené Svetlo: 532nm (Zelená Vlnová dĺžka)

Pleť penetračná hĺbka: 0.5-2 mm

Účinok: Efektívne zníženie melanínu bunky, pigment znižuje tvorbu, úprava kože funkcie žliaz, znižuje mastnotu žľazy budenie, stabilizácia, žiadosť o citlivú pleť.

Odkaz: Bežne používané v červenej pokožky po laserovej liečby na zníženie červená stupeň a upokojujú pokožku.

Štítky: led pdt, pdt, fotodynamická terapia, krásy machin, led fototerapia, tváre led maska, tvár led, led maska terapia, krásy led maska, LED Fotón Terapia.


( 0 Hodnotenie )

Počet