CARPEIE Bluetooth 5.0 Jedno Slúchadlo D18 Športové Bezdrôtové Stereo Bass Auto Ovládač, Slúchadlá YE1.9

€6.28


Bluetooth Jedno Slúchadlo D18 Športové Bezdrôtové Stereo Bass Slúchadlo Headset Auto Ovládač, Slúchadlá Business Headset Bluetooth 5.0

Funkcie:

Dlhá Životnosť Batérie:vstavaná 220mAh batérie 1,5 hodiny rýchle nabíjanie,výdrž v pohotovostnom režime až 10 dní, neustále volanie doby až 16 hodín a hudby čas až 15 hodín.

Prenos stabilita:Bluetooth 5.0 podporuje stabilné bezdrôtový prenos, silný bluetooth signál s až 33 stôp vzdialenosť prevádzky, vybavený vysoko pokročilý Inteligentný procesor, uvedomiť si, silné audio dekódovanie, a plynule telefonovanie a prehrávanie hudby bez zbytočného odkladu.

Pohodlný Dizajn:bluetooth headset s Ultraľahkým (0.4 oz) dizajn,Mäkké a priateľské k pokožke ucho tipy, aby dlhodobé nosenie pohodlné a uši nebude nabehnúť. Ergonomické vnútorného ucha háčiky sa dajú otáčať a upravené tak, aby dobre zapadajú do uší. Easeful slúchadlá poistiť príjemne náladu.

Môže Byť Prevedený Na Binaural:dali Sme si slúchadlá. Ak je to nutné, môžete pripojiť odkaz konci sub-slúchadlá do nabíjací port z hlavných slúchadlá, ktoré sa stáva binaural slúchadlá, ktorá vám umožní vychutnať si hudbu lepšie.

Popis funkcií:

podpora hlasového hovoru.prehrávanie hudby.hudba hore a dole prepínanie hudby.nastavenie hlasitosti.podpora posledné opakovanie.Volanie do hlasovej číslo funkciu.Prevádzka hlasových pokynov funkciu,ak chcete pripojiť dve zariadenia Bluetooth naraz.

IOS systém ukazuje silu.Podpora software.podporovať používanie zástupca slúchadlá

Bezdrôtová Bluetooth Slúchadlá ,Nastavte voľné ruky

Priateľský Dizajn, kvalitné Remeselné bude Najlepšie Dôvodu, Že sa rozhodnete naše bluetooth headset.

Vyznačuje štýlovým dizajnom a pokročilou technológiou, vám bude cool a trendy raz na sebe.

Bezdrôtový bluetooth headset vám umožní vychutnať úplne Hands-free zariadenia na počúvanie hudby alebo k prijímal telefónne hovory.

Nebojte sa o chýbajúce obchodné hovory alebo zostať v spojení s priateľmi, zatiaľ čo jazdy.

Balenie Obsahuje:

1 x Slúchadlá

1x Nabíjací Kábel

1xUser príručka

2xEar háčik

Bezdrôtové Blueteeth 5.0 Headset Nepremokavé IPX5 HIFI Stereo Slúchadlá Slúchadlá Pre iPhone

Funkcia: pohodlne nosiť, keď ich nepotrebujete. Ergonomické slúchadlá do uší dizajn špeciálne uchytenie obrysy vaše uši, a 10-meter pracovná vzdialenosť, naše športové slúchadlá vám umožní vychutnať si hudbu, keď beh, fitness, šport a cvičenie a iné aktivity. Blueteeth 5.0 technológie, jednoduché a rýchle párovanie s smartphony, tablety a iné Blueteeth povolené hudobné zariadenia a poskytovanie vysoko kvalitný stereo zvuk pre kompatibilné zariadenia. Kompatibilné s 99% mobilný telefón, tablet, Bluetooth notebook a ostatné digitálne zariadenia na trhu. Elektrina množstvo pre slúchadlá môžu byť zobrazené na Pre iOS zariadenia a pre Xiao telefóny. Podpora automatického späť znova pripojte.

Špecifikácie:

Podpora A2DP,AVRCP, Handsfree profile (Handsfree profil.

Blueteeth Verzia:V5.0

Pracovný Rozsah:Až 10metes

Pás balenie hmotnosť:20 g

Frekvenčná Odozva:20HZ-20KHz

Čas hovoru:o teda 12 -

Skreslenie: ≤0.5%

Napätie batérie/Kapacita:200MAH

Nabíjanie batérie Napätie:5V±0.5 V

Batérie Doba Nabíjania: 1-1.5 hodín

Hudba čas:10hours Nepremokavé: IPX5

Zoznam balíkov: 1 x bezdrôtové Slúchadlá

1 x Nabíjací Kábel

Štítky: bem bluetooth slúchadlá, ipod hudba, skutočné bezdrôtové, mens bluetooth slúchadlá, základná slúchadlá, mi bluetooth slúchadlá, ios slúchadlá, zemná súprava reproduktorov, 2.4 g diaľkové ovládanie ovládač led, minis bezdrôtové slúchadlá.


( 0 Hodnotenie )

Počet