Dvere auta Led Vitajte Svetlo Projektora Logo Laser na Čítanie Pre Jeep Cherokee XJ KJ KK Kompas MK Grand Cherokee WJ TÝŽDEŇ WL Wrangler JK

€6.15


Vhodné pre: Univerzálne pre JEEP auto Funkcie: 1.Tento Č Vrták Typu Ghost Tieň, Svetlo je bezdrôtový, je špeciálne navrhnutý pre automatickú úpravu milovník a nebude zničiť pôvodný auto vzhľad, prináša viac jazdy vodičom. 2.Na oslniť logo svetla a intenzita svetla sa bude zobrazovať na zemi po otvorení dverí auta a vypne sa, keď ste zatvorili dvere. 3.Môže byť inštalovaný v oboch vľavo alebo vpravo dvere, slušne dvere svetlo robí vaše auto umelecké. Špecifikácie: Farba:Čierna Materiál: ABS Napájaný:3 KS AAA batérie ( Nie sú Súčasťou). Zariadenia: Jednoduchá inštalácia, nie je potrebné vyvŕtať otvor, len držať svetlo na dvere, panel a držať magnet na spodnej časti auta rám. Nie je na škodu, aby vaše auto Package: 2 ks dverí projektor logo svetlá (2 KS PRE 2 DVERE)

Štítky: centrum cherokee xj, jeep wrangler, laserové svetlo veľké, grand cherokee wj, kľúčové jeep xj, značka jeep cherokee xj, jeep wrangler jk, vlastné logo, suzuki grand vitara, ďalšie čítanie.


( 1 Hodnotenie )

Počet