A 10' FT Pletená Airbrush Vzduchové Hadice 1/8"-1/4"Adaptér montáž AB-B32L

€6.37


scription 10' FT Pletená Airbrush Vzduchové Hadice 1/8"-1/4" Adaptér montáž AB-B32L

Funkcia:

Špecifikácia:

Stav: Úplne nové

Farba: Modrá a yellowB-B32-L: Konektory: 1/8" BSP žena - 1/4" BSP ženy / Dĺžka: 3 meter (10' ft);

Materiál: Nylon Pletená Vzduchové Hadice

Používa na pripojenie Airbrush na Kompresor.

Ukážka

Poštovné a balné -Zvyčajne zasielame položky k NÁM oblasti prostredníctvom Epacket Číne. A lode na iné oblasti prostredníctvom pravidelných Čína air mail, ak chcete vybrať si rýchlejšie prepravu spôsobom ako HK post air mail, EMS, DHL, TNT. Prosím, kontaktujte nás vopred.

-Tovar vám bude odoslaný do 2 pracovných dní po úplnom zaplatení je jasné; Sledovacie číslo bude všetko za predpokladu, akonáhle je tovar dodávaný, a odovzdať na potom.

Položky sú dodávané k NÁM oblasti prostredníctvom epacket čína zvyčajne trvať asi 10-15 dní ; položky odoslané prostredníctvom Vzduchu mail, dostanete k väčšine krajín do 15 do 30 pracovných dní .

-Poštovné podľa epacket čína alebo air mail nejaký čas trvať dlho, Prosím, pochopenie medzinárodná doprava.

- Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás čoskoro. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

-Konečná kúpna cena nezahŕňa všetky platné daň alebo clo, ktoré by mohli byť účtované ciel .Kupujúci sú zodpovední za takéto poplatky

Krajina

Zákaznícky Servis Pracovného Času (Peking GMT+8 Časové Pásmo)

Pondelok---Piatok

Sobota

Nedeľa

Čína

8:30am---17:30 pm

9:00---11:00

Deň voľna

Warranty & Return:

1.Všetky výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.

2.Všetky výrobky majú 1 rok záruka.

3.ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb. Kontaktujte nás prosím najprv pred tým, než non pozitívnu spätnú väzbu alebo sporu. budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy. Budeme odpovedať každú správu a vyriešiť váš problém do 2 biz deň (okrem dovolenku), prosím, nebojte sa.

Štítky: 42CM, kbaybo diaľkové, spary, kapacitný pôdy, kvetinový oasis, konektor pre airbrush, g1 plus, airbrush extractor, elektrické spray paint zbraň s mini kompresor, m8 diaľkové.


( 1 Hodnotenie )

Počet