12888SMO Vysoký krútiaci Moment "I" Pohyb Hriadeľa 6 mm Skrutky Osi Dĺžka Hodiny Príslušenstvo Quartz Mechanizmus S 2# Black Ruky DIY Sady

€10.69


Značka: Mladé Mesto Číslo Modelu: 12888SMO 6mm Meno: Quartz hodiny pohyby Veľkosť:Vec 56*56mm,Spolu osi dĺžka 18.1 mm,Skrutky osi dĺžka 6 mm Pohybu prípade, materiál: Plastové Diely do pohybu materiál: Medený drôt a Plastové Hodiny strane Materiál: Hliníková Dial Fixácia: Centrum Skrutku Druhej strane pohyb: č druhej strane Presnosť: ±30seconds odchýlka každý mesiac (pri normálnej teplote) Batéria: jednou 1,5 V Oxid zinku iba batérie,ktoré nie sú zahrnuté. Prosím, nepoužívajte Alkalické batérie,Dobíjacie batérie,môžu poškodiť pohyb. Pohyb Čistá Hmotnosť: 29g Ruky čistá Hmotnosť:23g Miesto Pôvodu: GuangDong v Číne (Kontinentálne) Balenie: Jednoduché a Bezpečné balenie Častí: Matica a ručičky Charakteristika: Stlmiť Použité na: Prepair originálne hodiny,DIY hodiny Produkt Foto Tento pohyb môže byť použitý pri DIY Hodiny,je to hodiny príslušenstvo. Môžete tiež použiť, ak chcete zmeniť svoj orriginal zlé hodiny pohybu,tým sa ušetrí veľa peňazí, pretože ste nemuseli repalce celé hodiny, Návod na inštaláciu

To podľa súčasných zariadení fit 1,5 V Oxid zinku batériu Iba , nepoužívajte, Prosím, vysoký prúd batérie,dobíjacie batérie,môžu poškodiť pohyb. Ako vieme,batérie má mnoho obmedzenia leteckej dopravy,aby doprava viac hladko, batérie nemal zahrnutý v cene balíka Pri inštalácii Hodiny ruke, stačí stlačiť nadol hodiny ruku na osi vertikálne,nie je potrebné otáčať rukou. Skontrolujte, tri ruky,uistite sa, že nestretlo sa navzájom,prvé miesto troch rukách všetky bod 12 a potom upravte volant výstroj na aktuálny čas,keď upraviť vziať na vedomie, že tri ruky pohybovať plynule,ak spĺňajú rozdeliť Mladých Mesta pohyb je jeden z najlepších quartz hodiny pohyby vo svete ,je presunúť super stlmiť udržať lepší čas a vyžadujú menej údržby ,keď používate správnu batériu a nainštalovať hodiny ruky správne,bude vám veľmi radi, je to práca Retail balenie Pohyb je dobre zabalené v bubline zábal a ruky sú balené v robustné plastové okno (krátka dĺžka obdĺžnikové elektrické rozvodné), ako vo vnútri, polstrované obálke. Veľkoobchodné balenie 500pcs/ctn Kvalita a Služby 100% Kvalita Zaručiť 100% Záruka vrátenia Peňazí na každú položku, a bezplatné vrátenie poštovného, ak položka nie je, ako je popísané 48-Hodinová Odoslanie 48-hodinového dispečingu pre objednávky po Rakuskevina.sk potvrdil platby, s výnimkou štátnych sviatkov, Escure vaše platby, on-line Platby bude uvoľnená len dodávateľovi keď potvrdíte, že ste prijali objednávky.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Tento Rytmus Pohybu podporu 1,5 V Uhlíka-zinkové batérie iba, ak kupujúci používať iné vysoko nabité batérie, ktoré môže poškodiť vnútorné časti Pohybu,sme nemôže ponúknuť výmena a údržba

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: kolo hodiny mechanizmus, retro hodiny ruky, 8205 sledovať pohyb, hodiny hriadeľa, ja 88 tws, eta quartz, dlhé hodiny pohybu mechanizmus, hodiny mechanizmus hudba, hodiny pohyb, muži strieborné hodinky.


( 3 Hodnotenie )

Počet