7pcs Keramické Nechtov Vrtákov Rotačné Burr Bit pre Manikúru, Pedikúru Elektrickú Vŕtačku

€7.87


Popis:

7-in-1 Nechtov Vrtákov, pre vaše pohodlné a komfortné manikúra a pedikúra. Táto sada obsahuje 6 kusov nechtov vrtákov rôznych tvarov a 1pc odstraňovač prachu kefa môže dokonale pár s riadnym nechtov vŕtací stroj na splnenie všetkých vašich strihanie, brúsenie, brúsenie, leštenie alebo na nechty starostlivosti požiadavky. Balené s priehľadné úložný box pre prenosné použitie a jednoduché skladovanie.

Funkcie:

Zahŕňa 6pcs rôznych nechty vrtákov s 1 čistenie kefkou. Táto súprava sa hodí pre väčšinu nechtov vrtné stroje. Vyrobené z vysoko kvalitnej keramiky s volfrámové ocele, ktorá je teplu a korózii odolný s dlhou životnosťou a odolnosť. Ideálny na brúsenie, leštenie, brúsenie na gélové a akrylové nechty. Dobre organizované s úložným prípade, trezor, prach zadarmo a prenosné. Vhodné pre nechtový salón alebo osobné manikúra pedikúra DIY nechtov umenie použitie.

Špecifikácie:

Názov položky: Keramické Nechtov Vrtákov Sada Kit Množstvo: 7PCS(6 Bitov+1 Štetec) Materiál: Keramické+Volfrámové Ocele Vhodné Pre: Manikúra, Pedikúra, Odlupuje Koža, Nechty Vírusov, atď. Voliteľné Súpravy 1: Farba: Ako Je Znázornené Na Obrázkoch Kaliber: 2.35 mm Veľkosť balenia: 32*32*60 mm

Package Vrátane:

1 x 7-ks Keramické Nechtov Vrtákov Sada

Štítky: centrum čiapky líšky, kefy dreva na stenu, stredovej konzoly c1, čistenie mokré vlasy, čistenie mačka vlasy, prípade cam česť 6a, čistenie zubov 08, kefy thermomix, keramické chinchila.


( 1 Hodnotenie )

Počet