Yonntech Magnetické Planer Kotúča Nastavenie Prípravok Rozchod Nôž Jointer Tesárstvo Setter

€17.40


USA faq:

Položka Poslať : Aljaška/Hawaii,USA Protectorates, APO/francúzskej polynézie Musieť Pridať Extra Poštovné, Prosím, Láskavo Kontaktujte Nás Predtým.

Používa na nastavenie nožov na planer & jointer hlavy do správnej fasáda z cutterhead. Robí načítanie nového sadu nožov oveľa jednoduchšie a presnejšie. Tento súbor prípravky používa silné magnety a mikro-nastavenie možnosť nastaviť planer nôž čepele v 0.001" .

Funkcia: Zariadenie môže byť použitá vo väčšine planer, zahusťovanie stroj alebo zmes stroj. Vysoké Nastavenie Acuracy zabezpečiť dokonalú čepeľ zarovnanie a Povrchová úprava. Zariadenie má silný magnet a svorky na nástroj block. V stredu zariadenie je páka, ktorú má iná magnet pre zachovanie tip kotúča počas nastavenia. Úspora času Prístroj, keď sa montáž a nastavenie planer čepele. Napínaný pružinou magnetized keramické stop

Špecifikácia: Názov: Planer Čepeľ Materiál: ABS plast+oceľ Farba: Čierna Minimálne strihací blok priemer: 75 mm Maximálny priemer frézy: 125 mm nastavenie Výšky: 22 mm Čiastková úprava: 0,15 mm

Package Zahrnuté: 2 X Planer Čepeľ 1 X Dreva prípade

Zabezpečíme prepravu akonáhle sa vaša platba odovzdať kontrolu Rakuskevina.sk počas pracovných dní.

Neakceptujeme Post Office BOX.

Pre parcely dispečingu. Ak položiek máme skladom v našom zodpovedajúce sklade,budeme vyberať miestne vhodné dodanie spôsob, ako zvládnuť váš balík.

Takmer všetky zásielky budú doručené priamo z našej niekoľkých skladov váš list/dverí, To bude oveľa ocenili, ak necháte nás platné kontaktné číslo.

Všetky naše položiek (s Výnimkou uvedené inak) sú zaistené, aby sa úplne nové a vykonáva s najmenej 12 mesiacov záruka.

Pre poškodené, keď prišiel,prosím, družstvo fotografovať na poškodené časti a pošlite nám ich na overenie a riešenie dostať.

Kupujúci znáša poštovné za vrátenie, budeme platiť za preposielanie.

Nič, bude dokonalý.Ak ste nemali uspokojiť naše služby, alebo Ak položka prišiel poškodený.alebo jeho časť chýba, alebo položku nie, ako je popísané, prosím oznámte to na nás,poskytneme vám spokojný riešenie a zostať s tebou, kým sa problém vyriešil. Ďalšie viac,Prosím, nenechávajte nízke hodnotenia, spätnú väzbu na náš účet ešte pred získaním riešenie, pretože to bude bolestivý úder na usa. Naopak,vaše veľkoryso 5stars pekné spätná väzba bude obrovská motivácia pre nás lepšie predávajúceho. Dúfam, že si yourcomprehension.

Vrátenie a Náhrada je prijatá do 7 dní, Sme nie vrátenie prepravné poplatky, o výnosy, ktoré nie sú chybné.Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu. Prosím, aby sa položky zostať v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom a dokumentáciou, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Vracia, musí byť vhodne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy. Produkt(y) poškodenie počas prepravy strácate nárok na záruku.

Štítky: automatické planer, bench kefa, planer dreva, malé jointer planer, planer, prípravok dreva nástroj, v kombinácii dreva planer jointer, 82mm čepeľ, squid prípravok svietiť prípravky, jointer stroj.


( 1 Hodnotenie )

Počet