Mini Inhalovať Rozprašovač Tichý Postrekovač Rozprašovač Respirátor Autoclean Zvlhčovač Ručné Stlmiť Lekárske Rozprašovač Postrekovač

€20.31


Funkcie

1. Vreckový typ siete, malé a ľahké, ľahko atomize kedykoľvek a kdekoľvek. Nezávislé atomizáciu komponenty, jedným kliknutím demontáž, ľahko čistiť a dezinfikovať, predišlo vzájomnej infekcie. 2. Hmla objem je veľký, atomizáciu je v poriadku, na veľkosti častíc je ≤3.7 µm, a drog absorpcie je viac dostatočné. Opatreného sprej tablety, atomizáciu rýchlosti ≥0.25 ml/min, zostatková suma tekutý liek je menší alebo rovný 0,5 ml, hospodárne využívanie. 3. Prostredníctvom piezoelektrické prvok, low-noise dizajn je tichšia, osvetlenie znamená normálnu prevádzku, blikajúce znamená žiadne batérie alebo nedostatočné napätie, keď nie je tam žiadny liek v pohári alebo napätie je nedostatočné, je automaticky vypnúť. 2 AA alkalické batérie alebo pomocou USB napájací kábel.

Vezmite Prosím Na Vedomie:

Všetky Domácej Starostlivosti Monitor v našom internetovom obchode sú na 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Objednať teraz s dôverou! Lepší spôsob, ako používať asi 20-60 stupňov teplej vody naliať do veľkého pohára, keď ste prvýkrát použiť, len možné použiť čistá voda sa čistí. Samotný stroj nemá kúrenie funkciu. It podpora usb kábel a AA batérie, môžete zapojiť usb kábel používať inhalátor priamo, alebo by ste mohli vložiť AA batérie používať inhalátor. Pre prepravu dôvod, batérie sa nemôžu byť dodaný vzduchu, budete musieť pripraviť sami. Odporúčame vám používať power bank s usb kábel, takže je to výhodné. Alebo by ste mohli použiť dobré AA rechageable batérie sami.

Balenie Zoznam:

1 * Hosť 2 * Maska 1 * Tryska 1 * Skladovanie taška 1 * Napájací kábel 1 * Manuál

Popis

Používa sa predovšetkým na liečbu rôznych chorôb horných a dolných dýchacích systémov, ako sú chlad, horúčka, kašeľ, astma, bolesť hrdla, pharyngitis, nádcha, zápal priedušiek, pneumoconiosis a iné priedušnica, priedušiek, alveoli, a hrudníka chorôb. Nebulized inhalačná terapia je dôležitou a účinná liečebná metóda pre liečbu ochorení dýchacích ciest. Na nebulized inhalátor sa používa na atomize drogy riešením do malých čiastočiek. Drogy vniknutí do dýchacích ciest a pľúc pomocou dýchania pri vdýchnutí, čím sa dosiahne painlessness za účelom rýchlej a účinnej liečby, prosím, spravovať z nebulization pod lekársku pomoc.

Detail

Spätná väzba:

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: lekárske vdychovanie, lacné rozprašovač stroj, keychain mini, atmosféra difúzor, dospelých astma, Záhradný postrekovač, ffpp2 maska, medic, rozprašovač pre rozprašovač, hmla zvlhčovač 1000ml.


( 2 Hodnotenie )

Počet