Dlhý rukáv batoľa podpora tvorby námrazy, bavlna prehrabať t košele baby girl deti lacné pôvodné black monogram košele

€7.48


multicolor jeseň zima plnej dĺžke námrazy prehrabať výrobnú cenu 100 bavlna, baby, dievčatá, deti, deti, top shirt zásob

Čerešničkou Prehrabať Tričko Veľkosti Grafu

Kvôli osobnej merania a textílie funkciu,môže byť 1-3 cm chyba fyzického.

Veľkosť Značky vhodné pre vek

Voliteľné Farebný Displej

Vysoká Kvalita / Bezpečné a Pohodlné

Najlepšia Kvalita Našich deti, oblečenie majú prejsť CPSIC a SGS test,všetky textílie\tlačidlá\zips použili sme sa osloviť NÁS skúšobné normy.

FAQ

ak môžete urobiť, veľkoobchod?

Odpoveď: je To tá správna veľkosť, ani príliš veľké, ani príliš malé

O Poštovné A Návrat Politiky A Spätná Väzba

sme vždy dodávané prostredníctvom E-packet, ktorý dodacia lehota vždy nie je tak dlho, USA a Európe vždy iba potrebné 7-10 dní,

Návrat politiky:

Odpoveď: Ak nie ste spokojní s našimi kvality, pošlite späť k nám, budeme vrátiť peniaze, s výnimkou lodné náklady. Ale nemôžeme akceptovať vrátenie farby differentia. Pretože iný monitor má rôzne zobrazenia. A zakaždým, možno rovnakej farby, bude mať trochu farby differentia.

Spätná väzba:

Ďakujeme, že ste pre vaše podnikanie, mohli by ste, prosím, potvrďte príjem a daj nám dobrú recenziu? to nám pomôže veľa. Ďakujeme, že ste tak znovu, Prosím e-mail nás pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Sledovanie:

Odpoveď: môžete skontrolovať, sledovania informácií tu. www.17track.net

Vlastné poplatok:

Ak je colné náklady,musíte platiť dane na kuriérom pri prevzatí položky. Popíšte váš značiek príbeh, vrátane vytvorenia a rozvoja technickej, míľniky, atď.

Štítky: kožené monogram, dieťa čierna košeľa, Monogram Náhrdelník, baby čierne tričko, nohy pad, čierny dievča tričko, taška monogram, dieťa čiernej hore, vlastné monogram, čierne tričko pre baby girl.


( 2 Hodnotenie )

Počet