Qianyinuo Panel LCD prístrojový displej pre Mercedes-Benz MB ML W164, GL X164, R-trieda W251

€73.85


Popis produktu Auto prístrojového panelu LCD Displej Pre Mercedes MB ML W164, GL X164, R-trieda W251 nástroj displej

Pozornosť 1.Nájdete profesionálny automobilový personál údržby, zváranie . 2.Nesprávna inštalácia môže ľahko viesť k poškodeniu LCD displeja.nemôže dobre fungovať. 3.Ak sa vyskytne problém počas inštalácie, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Máme profesionálnych inžinierov riešiť problémy pre vás. Takže prosím, nebojte sa o odchode zlé recenzie,ceníme vašu spätnú väzbu. Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru! Extra Jednoduchá inštalácia, priame hodí Sa vzťahujú

MB ML W164, GL X164, R-trieda W251

R 300 06-12, R 350 08-11, R 350 4MATIC 06-12, R 500

4MATIC 06-07, R 63 AMG 07-07, R280 CDI 08-12 Package Zahrnuté: 1pcs X LCD Displej Tipy: 1.Žiadna inštalácia pokyny, inštaláciu Výrobku si vyžaduje odbornú údržbu továrne a profesionálny personál, ktorý chcete nainštalovať. 2.Pred nákupom je,aby surethat máte špeciálne nástroje na spájkovanie na inštaláciu a elektroniky, montáž/demontáž a VEĽMI Dobré spájkovanie zručnosti.Ak sa niečo pokazí počas montáže a to nepomôže, kontaktujte ma a ja vám pomôžem. 3.Prosím, porovnať svoj pôvodný vzhľad s náš obrázky, pred nákupom sa uistite,že toto je správny diel na vaše auto. Prajeme vám šťastný nakupovanie. Tipy II:

a) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

b) Prosím poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Vrátenie A Zásady Vrátenia Peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim každý zákazník najlepšie, čo sme mohli.

1.Ponúkame 14 dní alebo 30 dní vrátiť politike .Pls kontaktujte nás do 14 dní alebo 30 dní od vás dostať tovar, ak sa chcete vrátiť .

2. Všetky vrátený tovar Musí Byť v pôvodnom obale a Musí poskytnúť sledovacie číslo vašej Rakuskevina.sk ID a návrat dôvodov .Obrázok popis je lepšie.

3.Tovar, ktorý je poškodený alebo chýbajúce súčasti je nevratný.

4. Vrátime vám Plnú Sumu na položku v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom sú kompletné.A po oboch Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Rakuskevina.sk.ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

5.Všetky návrate poštovné náklady budú zodpovedá kupujúci za všetkých okolností. Nie sme si dovoliť stratu pre kupujúceho negatívne vyhlasujem, ktoré vedú k package zničiť colnými orgánmi alebo prepravcom a návratnosť náklady na ňu.

Urobíme maximum, aby vám poskytne najlepšie služby, ktoré vám pomôžu vyriešiť vaše problémy.

Štítky: x164, pre w140, clk lcd panel, aun lcd displej, auto panel, gl x164, pomlčka displej, land rover discovery lr3, informačný panel lcd, dashboard jeep.


( 1 Hodnotenie )

Počet