50/100 CM Nového Cartoon Žralok Modrý Plnené Plyšové Hračky Veľké Ryby Veľryba Baby Soft Zvierat Vankúš Bábiky Deti Narodeninám

€7.72


Položka špecifiká 1. Veľkosť: 50/100 cm 2. Farba:ako Obrázky 3. Materiál: dobrý PP bavlna 4.Balenie:1 ks v jednej funkcie opp Taška Predávajúci Promis

Platby A Doprava:

1. Hlavne musíme použiť Čína Príspevok Air Mail alebo EMS alebo DHL, alebo iné.

2. ZADARMO Zásielky čína príspevok vzduchu zásielky , zvyčajne bude trvá 15 až 25 dní pred príchodom.

3. Naša doprava na svete. Tak toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závisela od kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov / povinnosti. Ďakujeme za pochopenie.

•Servis

Prosím, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, aby sme mohli sledovať. Ak máte akékoľvek otázky alebo podporu od nás, my vám odpoveď do 12 hodín pracovný čas.

•Prijímať Položky

Keď sa zobrazí položka, skontrolujte prosím, či je ihneď k uistite sa, že sa zhoduje na popis v zozname. Ak niečo nie je dostatočná, prosím, kontaktujte nás a my sa budeme snažiť maximálne úsilie na to riešili. Ak ste spokojní, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Vďaka .

Vaše Satisfation,Náš Výkon!

Štítky: objala, žralok hračka, plyšové žralok, 40 narodeniny, dinosaurov mäkká hračka, dieťa shark pinkfong, dekor veľryba, veľké plyšové, plyšové hračky jednorožec, vankúš Roztomilý.


( 2 Hodnotenie )

Počet