Bluetooth Šport Smart Hodinky Muži Ženy Smartwatch Pre Fitness Tracker Elektronika Smart Hodiny Kapela Smartwach

€4.14


Popis:

100% nový štítok a vysokej kvality;

Režim prevádzky: dotyk prevádzky

Zapnutie: dlhé stlačte funkčné tlačidlo

- Nabíjacie napätie 5V Prúd 1A-2.1 času Nabíjania 2 hod. -

- O pohotovostný čas 7 až 15 dní

- Celodenné aktivity sledovania: kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a tepovú frekvenciu.

- Smart pripomienka:hovoru pripomienku, správy push, sedavý pripomienka.

- Ďalšie funkcie: vyhľadávanie v telefóne, diaľkové fotoaparát strieľať, stopky.

- Kontinuálneho monitora tepu:Kontinuálne, automatické srdcovej frekvencie sledovania priamo na vašom zápästí za sekundu.

- 0.96" TFT farebný dotykový displej:HD displej, jednoduché čítať všetky fitness údajov.

- Prispôsobiteľné hodiny tváre

- Bluetooth 4.0, je kompatibilný s Android 4.4 a vyššie systému ios 8.0 a vyššie systému.

- Náramok push podporu jazyk: Takmer 200 národných jazykoch po celom svete, tlačenie pre globálne písma

- Podporu APP jazyk: ruský, nemecký, taliansky, Japonský, francúzsky, Zjednodušená Čínština, Tradičná Čínština, portugalčina, španielčina, arabčina, kórejčina

Package Zahrnuté:

1 * Inteligentný náramok

1 * užívateľská príručka

Poznámka: inteligentný náramok je nie na lekárske použitie, prosím, nekupujte pre kontrolu zdravia(srdce problém, krvný tlak problém) nie je to pre profesionálne použitie.Rovnako môže byť odkaz.

Podmienky

Naším cieľom je poskytovať najlepšie product & service pre vás, ale ako nejakého dôvodu, nie je vždy pokračuje úspešne v rokovaní s nami. Avšak nebudeme vám trpieť žiadne straty a poskytnúť vrátiť & vrátenie nasledovne:

1. Nemožno doručiť zásielku bezprostredne: bude To 24 hodín, potom sa môžeme dostať sa vaša platba potom ste zaplatili. Normálne, môžeme vyslať 1-3 dni po tom, čo sme dostali vašu platbu. Keď však príde dovolenku alebo víkend, bude niektoré dni aj dlhšie. Ale to by malo byť v našej sľúbil manipulácia čas.

2. Nemôžete sledovať parcely: Normálne Air Mail parcely budú zobrazovať informácie v 7 dní, dovolenka bude dlhšie, prosím, počkajte, niektoré dni aj dlhšie. Ak ešte nikto príliš dlho, možno to bolo vrátené Vlastné. Môžeme vrátenie peňazí alebo odoslať na vás

3. Nedostali parcely: pozrite sa na našu očakáva, že Dodacia lehota vyššie. Ak pozemok nebude má informácie aktualizované na dlhý čas, možno to je absolvovanie Vlastné, prosím, láskavo čakať. Bohužiaľ pre krajiny Custom/Dovolenka/Počasie/etc dôvod, čas viac sa vám stále nedarí dostať to, prosím, kontaktujte nás na rozšírenie ochrany čas. Ak sa nad príliš dlho nemôže dostať , možno, že ho stratil, plne vám vrátime

4. Rôzne so popis: Ako farba vždy sa stane, aberration v rôznych monitoroch, ale ak to nemali vplyv na používanie, nemôžeme podporu akéhokoľvek sporu z tohto dôvodu. Možno položka má nejaký rozdiel, ako description zobrazené alebo veľmi malé poškodenie pri preprave, ako nuly, ak nie ovplyvňujúce používanie, ponúkame vám niekoľko kupón alebo zľavu pri ďalšej objednávke na make up. Ale ak má koncert v rôznych funkciu alebo vážne poškodené, môžeme čiastočne vrátenie bez priznania alebo úplne vrátenie späť, budeme vám ponúkame zvýhodnené podmienky na make up.

5. Nekvalitné alebo nechcete: Naše položka bola plne otestovať pred pôrodom, malo by byť žiadne problémy s kvalitou. Ale ak si myslíte, že to má zlú kvalitu, nebudeme akceptovať, ale ponúkneme vám niekoľko kupón alebo zľavu pri ďalšej objednávke na make up. Alebo sa môžete vrátiť na nás, plne vám vrátime

Spätná väzba

Ak máte akékoľvek problémy s výsledkom transakcie alebo produkt, prosím nereaguj s negatívnej spätnej väzby pred a kontaktujte nás. Sme veľmi hrdí na naše zákaznícke vzťahy a naša spätná väzba, hodnotenie a bude sa snažiť vyriešiť akékoľvek problémy.

Odporúčame kupujúcemu kontaktujte nás e-mailom, ktoré môžu obsahovať predchádzajúce diskusie, ak kupujúci majú problém na položku, aby sme mohli vedieť, čo sa stalo konkrétne a vyriešiť rýchlo.

Štítky: smartwatch, samsung watc, smartwatch ženy, smart hodinky, smart krok, sanlepus 2020 popruh, smartwatch sledovať ženy, mijia smart športové inteligentný čip, dm99 smart hodinky vodotesné, jet smart hodinky.


( 5 Hodnotenie )

Počet