10pcs 242x136MM Univerzálny 11" Clear Screen Protector Stráže Obrazovke Ochranná Fólia pre 11 palcový mobilný telefón, Tablet, GPS MP4 POLOVICE

€3.71


Objednávky nižšia ako 10 dolárov: Budeme loď vašej objednávku HHEXP Express Čína príspevok Obyčajných zásielok prepravu spôsobom,sledovacie číslo len môžete sledovať dátum odoslania . Prepravný čas je o 25-55 dní, ak nie je možné prijímať svoj pozemok v 50 dní, prosím, kontaktovať nás rozšírený dátum doručenia pre vás. Ak sa nechcete dostať zásielku po exended dátum doručenia,sľubujeme, že urobíme vám vrátime plnú sumu. Preto,prosím, nenechajte sa uplatňujú v 60 dní sporu,je to Nepríjemné. Objednávka viac ako 10 dolárov, budeme loď vašej objednávky v Číne air mail a provice sledovacie číslo pre free. Ak môžete urobiť, aby náhodou a chcete sledovať vašu zásielku online, prosím, kontaktujte nás tvoria nákladné. Ak vašej objednávky je veľké, prosím, kontaktujte nás na výpočet ceny môžeme ponúknuť EMS alebo DHL zadarmo.

Ak chcete, sledovanie ,prosím, zvoľte Čína príspevok air mail.ďakujem.

10PCS/VEĽKOSŤ lotu:242x136mm 10pcs/veľa Univerzálny 11" Clear Screen Protector Stráže LCD Displej Ochranná Fólia pre 11 palcový mobilný telefón, Tablet, GPS MP4 POLOVICE Funkcie: Condision:100% Zbrusu Nový.Navrhnuté pre dokonalú priľnavosť s LCD obrazovky. Vysoko transparentná, Anti-prach, Anti-scratch . takže sa nemusíte báť, že bude efekt vykreslenie . Chrániť váš telefón pred LCD displej proti prachu a škrabancov a eliminujú odlesky. Ponúka tvrdý, odolný, priehľadný povrch pri zachovaní LCD displeja čistá a unscratched. Prikladá hladko s self-dodržiavanie povrchu; nezanecháva žiadne rezíduá, ak sa odstráni. Pokyny pre 4 vrstvy Obrazovky Chrániče: 1. Dôkladne Čistiť obrazovku. 2. Peel späť vrstva s označením "1" palca, alebo tak, uplatňovať stráž začína na jednej strane obrazovky. 3. Používate kreditnú kartu, alebo podobné, vyhladiť bubliny, ako si stanoviť stráže na obrazovke. 4. Pomaly Odstrániť vrstvu s označením "2" a máte hotovo!

Package: 10pcs Predné Screen Protector ( BEZ Retail BOX ),NIE je Súčasťou mobilného telefónu. 10pcs čistiacou Handričkou

Štítky: 11 palcový displej protector, pc obrazovky chrániče, film vesmíru, DEEREKIN, monitor obrazovky chrániče, lg aka f520 obrazovke, 14 palcový notebook screen protector, lyžiar, ipod obrazovky chrániče, tvrdené sklo pre tablet univerzálny.


( 1 Hodnotenie )

Počet