AAA Kvalitný LCD displej Pre iPhone 6 6S Plus LCD Displej Full Montáž Na 6P 6SP Displej Dotykový Displej Náhradné Displej Žiadne Mŕtve Pixely

€14.91


AAA Kvalitný LCD displej Pre iPhone 6 6S Plus LCD Displej Full Montáž Na 6P 6SP Displej Dotykový Displej Náhradné Displej Žiadne Mŕtve Pixely Ak potrebujete nainštalovať fotoaparátu a reproduktor, prosím, vyberte si "Úplnú" Inak výrobok je bez malé časti, iba LCD s digitalizátorom.. Poskytujeme 12-mesačná záruka pre zákazníkov, okrem toho, poskytujeme náhradné služby, ak sa vyskytnú problémy s kvalitou, ale lcd potrebné splniť nasledujúce požiadavky. A. Produkty sú nakupované s našim logom. B. Výrobky sú v záručnej doby. C. Výrobky nie sú človekom škody. Ak tovar s človekom problémy, tam nie je žiadne záruky. POZNÁMKA. Keď sa obrazovka LCD je väčší, nenútime ho do priepasti telefónu, rám, aby sa zabránilo zlomené LCD b. Prosím test LCD pred výmenou c. Vypnite telefón pred výmena LCD, aby sa zabránilo skratu, ktoré vedú k CPU škody, d. Ak LCD s problémami, prosím, zabaliť s membránou a udržať v peny taška, aby sa zabránilo vzhľad škody a odmietnutia na výmenu. Prosím Pozor: Plný montáž obrazovke sa nemajú Dotyk ID, pretože iba originálne tlačidlo domov môže byť uznané telefónu, takže môžete prenášať svoj pôvodný domov tlačidlo nová obrazovka, potom bude OK, neakceptujeme vrátenie peňazí alebo vrátiť, pretože odtlačkov prstov. Vďaka.

Štítky: pincel iphone 6, hp zobrazenie na pc, iphone 6s 6 obrazovke náhradné, iphone 7 displey, drôt iphone displej, Medený drôt priemer, telefón 6s dotykový displej, displej lcd, 128x128 displej, sine obrazovky iphone.


( 3 Hodnotenie )

Počet