Vianočné Dekorácie Nafukovacie Rudolf Červený-Čuchali Sobov Jeleň Balón Vianočné Ozdoby pre vonkajšie displeja

€397.87


Vlastnosti Produktu: 1.Jednoduché nastavenie a demontovať,l únik a malé po deflovaných 2.Jednoduché skladovanie a prepravu

3.Vysoká odolnosť a vysoké roztrhanie 4.Vodotesný materiál Výrobku údaje: 1.Veľkosť :Prispôsobiteľné 2.Dúchadlo : Zabezpečiť mnoho druhov vzduchu, dúchadlá pre rôzne krajiny, využitie. Ako 110V alebo 220V, 50Hz alebo 60Hz a tak ďalej. 3.Materiál : 210D PU potiahnuté oxford 4.Príslušenstvo : CE/UL uvedené dúchadlo, povrazy,vrecia s pieskom,všetky sú vyrobené a pripravený ísť, 5.Spracovanie : (1) používanie dvojité šitie so štyrmi vlákna ( 2) používame dvojité šitie a troch alebo viac šitie s výstužou na vysoké napätie oblasti. ProductShow:

Vlastný Dizajn je k dispozícii s: Farba, veľkosť, logo, atď

Nám môžete odoslať svoje obrázky alebo dizajn,náš profesionálny dizajnér bude 3d kresby pre vás, všetky údaje budú potvrdené s vami pred začatím výroby

Dodacia Lehota:

Zvyčajne 7-10days PaymentTerms: akceptujeme alipay na Rakuskevina.sk,môžete platiť pomocou Visa, Kompozícia ,Western Union, a TT,všetky platby sú prijímané prostredníctvom zabezpečenia procesor ESCROW. ak máte nejaké problémy s platbou,kontaktujte nás prosím správy,e-maily,alebo obchodný manažér . Poštovné: (1)Prosím skontrolujte dodaciu adresu, pred uskutočnením platby,alebo pošleme th e tovaru na adresu necháte na objednávke sú len informatívne. (2)Dodacie Podmienky:Podľa FEDEX/UPS/TNT/EMS/DHL express alebo iné výslovné alebo letecky. (3)sledovacie číslo bude aktualizovať na Rakuskevina.sk, akonáhle je tovar dodávaný. (4)Colné poplatky sú kupujúci' resiponsibility,nevieme to,môžete vyšetrovanie miestneho Colného úradu.

Štítky: super nafukovacie vonkajšie dekorácie, sob biela, rada nafukovacích vonkajšie, black sobov dekorácie, vianočné vonkajšie dekorácie jeleň, narodeniny dekorácie vonkajšie nafukovacie, veľkonočné nafukovacie vonkajšie, veľké sobov dekorácie, trampolin, deti nafukovacie sobov.


( 0 Hodnotenie )

Počet