CO2 meter Inteligentné Teplota Vlhkosť Viacúčelový Zistiť Nástroj Kvality Ovzdušia Monitor Prenosnú Nástroja

€24.07


CO2 detektor prevádzkové pokyny

povedať, že zavedenie nového výrobku Po otvorení balík, prosíme o potvrdenie, či kvalita ovzdušia detektor je v dobrom stave a príslušenstvo sú kompletné.

1, co2 detektor (čierna a biela voliteľné)

2, manuál

3, USB, napájací kábel

√Tam je ochranná fólia na obrazovky výrobku

√Nie je potrebné kalibráciu po zapnutí, pracovať automaticky, a zistiť

√Niektoré modely snímačov pracovať prerušovane a nemajú vplyv na samotný produkt

√Modely majú teploty a vlhkosti senzory,

potvrďte prosím, pokynov pri nákupe

1. Dlho stlačte pravé "NA" tlačidlo na 3 sekundy Power on/off; po uplynutí niekoľko sekúnd, súčasnú kvalitu ovzdušia parametre, bude zobrazený.

2. CO2 detektor; to zobrazuje aktuálny CO2 údajov, ako aj teplota a vlhkosť údajov. Podľa množstva CO2 obsah, farebný kruh sa zmeniť.

3. Dlhým stlačením "NA kľúč" na pravej, na 3 sekundy pre zapnutie/vypnutie, jednoduchá obsluha, Dlho stlačte na 3 sekundy pre zapnutie a vypnutie stroja.

4. USB zástrčky v 5V napájanie účtovať, ikona batérie na displeji začne blikať v stav nabíjania, to prestane blikať, keď je v plnej výške, ak sa na displeji zobrazí plné, ale stále bliká, znamená to, že nabíjanie je nie je nasýtený, počkajte chvíľu.

Parametre výrobku

parametre

Co2 detekčný rozsah

CO2 zisťovanie citlivosti

rozsah merania teploty

presnosť merania teploty

vlhkosť rozsah merania

presnosť merania vlhkosti

nabíjanie metóda

batérie

vlastná hmotnosť

400-5000PPM,

1PPM,

-10-77℃,

±1℃,

0%~99%RH,

±2%RH,

DC5V500mA micro USB rozhranie,

vstavané lítiové batérie, 1200mAH,

o 150g

Upozornenie:

Venujte prosím pozornosť nasledujúcim podmienky pred použitím vzduchu detektor:

1. Vstavané lítiové batérie, prosím, vyberte si štandardné DC-5V nabíjačky.

2. Keď používate, nie kryt prívodu vzduchu a zásuvky, aby sa zabránilo numerické odchýlky.

3. V prostredí so zlou kvalitou ovzdušia a veľa prachu, prosím, nepoužívajte ho často v snahe predĺžiť jeho životnosť. Nepoužívajte toto zariadenie na miestach s vysokou teplotou/vysoká vlhkosť/znečistený alebo v blízkosti silného magnetického poľa, aby sa zabránilo nepresné valuesor spôsobiť vnútorný obvod prístroj je chybný.

4. Prosím, používajte toto zariadenie v teplotnom rozsahu -10℃~45℃, a uložiť zariadenie, a príslušenstvo v rozmedzí teplôt -20℃~55℃. Keď sa teplota okolitého prostredia je príliš nízka alebo príliš vysoký, môže to spôsobiť zlyhaniu zariadenia.

5. Vyhýbajte sa slnku/dažďu alebo vlhkosti zariadení a príslušenstvo, v opačnom prípade to môže spôsobiť poruchu alebo riziká display/batéria/vec/okruh.

6. Nepoužívajte ostré predmety, ako sú kolíky, dať ich do vzduchu prívod/odvod alebo plnenie dutiny, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia. Co2 rozsah detekcie CO2 citlivosť detekcie teploty rozsah merania teploty presnosť merania vlhkosti rozsah merania vlhkosti presnosť merania metóda nabíjania batérie nosnosťou 400-5000PPM 1PPM -10-77°C±1°C 0%~99%RH±2%RH DC5V500mA vstavaný konektor micro USB rozhranie, Lítiové batérie, 1200mAH cca 150g

Štítky: co2 senzor, nástroj hudby, detektor kvality ovzdušia co2, uhlík motora, bme680 senzor, prenosné co2 merania, kvalita ovzdušia meter externé, vzduch monitorovať kvalitu, akvárium co2, meter ozónu.


( 1 Hodnotenie )

Počet