Brzdový kľúč: elektromagnetický ventil Oleja, Ovládať Časovanie VVT pre Chevrolet - Captiva Buick - Malibu 12628347 12628348 12655420 12655421

€20.72


Dodávka-Manipulácia čas:2 dni. -Dovoľte 11 až 22 pracovných dní dodacia lehota vzhľadom na dlhé vzdialenosti. -Uistite sa prosím, že dodacia adresa, ktorú poskytnete pri pokladni . Nie sme zodpovední za nedoručila adresy.

Vrátenie a Výmena Politiky Všetkých predajov sú konečné. Vrátenie a Výmena môžu byť vydané len na vadný tovar alebo nesprávnu položku dodáva. Iba výmena je povolené pre zlé tovar zakúpený, a zákazníci sú zodpovední za návrat, náklady na dopravu a následné nahradenie lodné náklady. Náhradné položky budú spracované a dodané po návrate a kontrola pôvodná položka.

Poškodené Položky

Poškodený tovar obsahuje položky, ktoré sú poškodené počas prepravy. Ak zásielku príde na vaše dvere s zrejmé, doprava poškodenia, prosím, odmietnuť prevziať zásielku. Ak súhlasíte dodávka a potom nájdite doprava poškodenia, prosím, uložte všetky obalového materiálu a papierovanie a ihneď nás kontaktujte. Digitálne fotografie sa budú vyžadovať pre všetky prípady.

Chybný alebo Nesprávny Dodaní Položky

- Ak je položka, ktorú chcete vrátiť je nefunkčný, ale nie je zrejmé, škody, sa považuje za chybné. Ak dostanete chybný alebo nesprávne položku, prosím, uložte všetky baliace materiály a papiere, a ihneď nás kontaktujte pomocou číslo položky, ebay, ID, a vady description do 7 dní odo dňa balík prišiel, a spracujeme vašu žiadosť okamžite. Náhradné položky budú spracované a dodané po návrate a kontrola pôvodná položka. Žiadne Reklamácie nebudú akceptované po 7 dňoch. Digitálne fotografie sú potrebné pre všetkých prípadoch chybného položky.

- Vrátený tovar musí byť v pôvodnom balení a stave, nepoužívané, alebo budú odmietnuté a poslal späť k vám. Neváhajte a kontaktujte nás s prípadnými otázkami.

O naše auto časti spoločnosti, O naše auto diely spoločnosť

V roku 2002 sme začali naše podnikanie ako Guangzhou, Ltd v Číne, Odvtedy sme boli slúžiace auto trhu s širokú škálu výrobkov automobilového priemyslu a príslušenstvo. V súčasnosti máme niekoľko významných distribútorov a predajcov dodáva výrobky do usa, Nemecku, Mexiku, Austrálii, Hong Kongu a Číny. Naše výrobné nachádzala v Číne, sídlo je V Nemecku.

Patentov a Autorských práv Vážení patent alebo logo držiteľov, prosím, kontaktujte nás pre pochybnosti o jeho kópiu právo alebo patent, budeme odpoveď vám fastly a vzletu záznam okamžite a diskutovať s vami. Prosím, nenechajte si kúpiť položky, ktoré máte pochybnosti vyššie.

Ak chcete, veľké množstvo z našich produktov, prosím neváhajte a kontaktujte nás, potom by sme mohli dať vám zľavu podľa paticular prípade.

Ďakujeme, že ste pre vaše podnikanie!

Štítky: najmenší elektromagnetický ventil, chevrolet m300 stierač, Air Control Ventil, chevrolet malibu, chevrolet spark, zadný stierač, elektromagnetický valv, gol wv, chevrolet captiva, malibu, m300 iskra.


( 5 Hodnotenie )

Počet