Balón Arch & Garland Kit - Burgundsko & White & Gold 16 ft 109 Ks Latexové Balóny na spoločenské suppies.

€10.10


Balón Arch & Garland Kit - Burgundsko & White & Gold 16 ft 109 Ks Latexové Balóny na Svadbu, Dieťa Sprcha, Promócie Strany Pozadí Dekorácie

.JEDNODUCHÉ POUŽITIE A MONTÁŽ - Tieto balón girlandy sú ultimate dekorácie pre váš veľká udalosť.Náš Balón Garland Kit je dodávaný s všetko, čo potrebujete na vytvorenie jeden z práce balón čl. klenuté balón pásky, lepidla bodov, 32 stôp pásky sú ideálne pre vás, aby krásne balón oblúky alebo balón girlandy .PREMIUM BALÓN KVALITY - Náš balón girlandy vyrobené z latexu, veľmi trvanlivé a ľahko vyhodiť do povetria a ozdobte svoju stranu a v ktoromkoľvek čase. .KDEKOĽVEK - Tieto balón oblúky vyzerať neuveriteľné, na párty, svadby, detské sprchy a udalostí a sú tiež ideálne na použitie v obchode windows, veľtrhoch a firemných a reklamných akcií.povedzme, že vaši priatelia budú myslieť, že ste ÚŽASNÉ, pre vytvorenie také ohromujúce a prekrásny displej. .DIY BALÓN GARLAND - Jednoducho nafúknuť balón, veci uzol do otvoru v dekoračné pásy, odporúčame, rôzne farby, vyhodiť rôznych veľkostí, ako je náš obraz, takže garland bude vyzerať krásne.

Štítky: legíny zverokruhu, svetlá výška iphone, lada strechy svetlo, sklo xs iphone, html css filter, baterka 1523, sklo yamaha mt, česť f 9 svetla, česť g620s lcd.


( 0 Hodnotenie )

Počet