10pcs Vzdelávacie Predškolského Plagáty Grafy Pre deti v predškolskom veku Batoľatá Deti Mš Dní V Týždni Čísla, Písmená Abecedy

€6.68


10PCS Vzdelávacie Predškolského Plagáty Grafy Pre deti v predškolskom veku Batoľatá Deti Mš Dní V Týždni Čísla, Písmená Abecedy

(Obsahuje Abeceda Písmená Farby, Dni v Týždni, Čísla 1-10 Čísla 1-100 hospodárskych Zvierat, ročné obdobia Počasie Mesiacov Tvary)

Popis

- Materiál: Papier.

- Plagát Veľkosť: 40 x 28 x 0,1 cm.

- To veľké balenie obsahuje 10 rôznych pestrých farbách nástenné plagáty: Abeceda Písmená, Farby, Dni v Týždni, Čísla 1-10, Čísla 1-100, hospodárskych Zvierat, ročné obdobia, Počasie, Mesiace v Roku, Tvarov a 32pcs Obojstranné Pásky.

- Podporovať tvorivosť detí, s krásne a originálne umenie v tejto predškolského plagáty nastaviť. S príťažlivé ilustrácie a svetlé farby, tieto vzdelávacie plagáty, aby funkčnej triede dekorácie pre mš a daycare.

- Naše predškolského plagáty sú približne 16 x 11 palcov a tlačené na kvalitný papier pre extra dlhú životnosť. Tieto deti vzdelávacie plagáty sú obe trhať a odolné voči opotrebovaniu a sú ideálne pre homeschool a triede použitie.

- Naše predškolského vzdelávania plagáty sú skvelá voľba pre učiteľov, dary, a aby funkčnej triede dekorácie a spotrebný materiál na vyučovanie v školách, daycare a škôlky. Sú tiež ideálne pre homeschool rodičia, a praktickému herňa steny výzdoba.

- Ideálne pre pre materskú školu, škôlku, domov, školy, škôlky domov, škôlka, detské vzdelávacie plagáty.

Balenie zoznam

10 x Vzdelávacie Predškolského Plagát

32 x Obojstranná Páska

Štítky: moderný dekor, pre domáce, plagát digitálne porovnanie, mandalorian, dieťa vzdelávania, dieťa náučné hračky, plagát na stenu, marvel dimand maľovanie, dekor húb, anglická abeceda.


( 2 Hodnotenie )

Počet