6pcs/Veľa Príslušenstva Bla Pre Mini Elektrická kotúčová Píla, Multifunkčné Videl Disku,Rozmery 85mm,pílového Kotúča Disk,náradie Príslušenstvo Časť

€13.93


6pcs/Veľa Príslušenstva Bla Pre Mini Elektrická kotúčová Píla, Multifunkčné Videl Disku,Rozmery 85mm,pílového Kotúča Disk,náradie Príslušenstvo Časť! Doprava Zadarmo!

Pozornosť ! Len rezací disk je 50 mm priemer,iné čepele všetko v 85mm, priemer!

Technické údaje : To je náhradné rezné disk naše Hilda Mini kotúčová Píla. Dodávka zahŕňa : 1pc 24 Zubov drevo čepeľ: $2.96/pc (vonkajší priemer:85mm,vnútorného otvoru:15 mm)

1pc 36 Zubov hliníkový kotúč: $3.2/pc (vonkajší priemer:85mm,vnútorného otvoru:15 mm)

1pc 80 Zubov plast čepeľ: $2.46/pc (vonkajší priemer:85mm,vnútorného otvoru:15 mm)

1pc Diamond pílového kotúča pre žula,murivo: $2.96/pc (vonkajší priemer:85mm,vnútorného otvoru:15 mm)

1pc Živice kotúč na oceľ: $0.75/pc (vonkajší priemer:85mm,vnútorného otvoru:15 mm)

1pc Diamond pílového kotúča na sklo a keramické: $3.2/pc (vonkajší priemer:50 mm,vnútorné diery:15 mm) fotografie Produktov :

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Šťastný, že nakupovanie v našom obchode!

Štítky: elektrické renovator, renov, kruhový disk, 6 mm adaptér hriadeľa, čepeľ multi nástroj, multi nástroj renovator, blay čepeľ, videl, kruhový mini videl, čepeľ disku.


( 0 Hodnotenie )

Počet