4 v 1 Tváre Čistiaci Štetec Nabíjateľná Elektrické Nepremokavé Sonic Spin Exfoliačný Tvár Práčky Kefka Súprava pre Starostlivosť o Pleť Stroj

€9.37


4 v 1 Tváre Čistiaci Štetec Nabíjateľná Elektrické Nepremokavé Sonic Spin Exfoliačný Tvár Práčky Kefka Súprava pre Starostlivosť o Pleť Stroj

>> Vlastnosti

1. Polyfunkčný 4-v-1 facial cleansing kit obsahuje 4 rôzne vymeniteľné sensiflex pre viacúčelový starostlivosti o pleť vyžaduje, nie je potrebné kupovať niekoľko zariadení, ekonomické a praktické.

2. [Vlákna Kefky Hlavu] Môže účinne odstrániť zvyškový make-up, nečistoty, olej, odumreté, čierne bodky a whiteheads pre hlbšie exfoliácia vašej pleti.

3. [Soft Bambusu Hlavu] Poskytuje silný očistný účinok pre vaše hlboké póry opustiť vašu pokožku hodvábne hladkú, jemnú a čistú.

4. [Silikónový Štetec Hlavu] Jemne čistí pleť, pre všetky typy pleti príjemný a vhodné aj pre citlivú pokožku.

5. [Valcovacie Masáž Hlavy] Podporujú krvný obeh a masáž na boľavé svaly sprísniť a oživiť vašu pokožku, aj sooth bolesť a tlak vašej pokožky.

6. Jedno tlačidlo ovládanie dizajn, okamžite prispôsobí pracovnú rýchlosť úrovne krátkym stlačením tlačidla a prepnete smer otáčania dlhým stlačením tlačidla na 3 sekundy, plne nastaviteľné pre vlastné fit.

7. Vstavaná nabíjateľná batéria sa môže pohodlne prístup, napájanie cez adaptér, napájanie banka, počítač a ďalšie USB nabíjanie, a zadarmo si zo spleti problémov s bezdrôtovej prevádzky.

8. Pekne utesnené dno ťuknite na položku ďalšie zlepšenie nepremokavé výkon, starať-free použitie alebo umyť pod tečúcou vodou v sprche.

9. Ergonomický moderný telo umožňuje pohodlné rukoväte na zníženie náhodou sklzu ruky a stojan základne je možné dodať stabilnú podporu pre svoj prístroj, keď nie v použitie.

>> Špecifikácie

Materiál: ABS+PBT+Silikónové

Farba: Biela/Ružová/Zelená(Voliteľné)

Výkon: 0,8 W

Vstupné Napätie: 5V

Aktuálne: 200mAh

Vodotesný Hodnotenie: IPX7

Typ batérie: vstavaná 3,7 V 300mAh Lítium-polymérová Batéria

Čas Nabíjania: Cca. 2 Hodiny

Plnenie Indikátor: Červené Svetlo -- Plnenie, Zelené Svetlo -- Úplne Nabitá, Modré Svetlo -- Pracovných

Nastavenie Rýchlosti: 3 Gears(Nízka/Stredná/Vysoká)

Veľkosť Produktu: Ako Zobrazuje Obrázok

>> Poznámka:

Prosím, aby niektoré odchýlky vzhľadom na ručné meranie a uistite sa, že nemáte myseľ pred nákupom.

Farba skutočné položky môžu mierne líšiť od obrázkov v dôsledku rôznych obrazovkách počítačov a nastavenia displeja.

Vďaka za pochopenie!

>> Package Zahrnuté:

1* Facial Cleansing Nástroj(Hlavná Jednotka)

1* Vlákna Kefky Hlavu

1* Mäkké Bambusu Hlavu

1* Silikónový Štetec Hlavu

1* Valcovacie Masáž Hlavy

1* USB Kábel

1* Užívateľská Príručka

Štítky: mia tvár čistiaci štetec, aniónové nástroja, tváre parník, peeling tváre, ultrason pokožky práčky, zastrihávač anlan, vaňa kefa, brush make-up, 1 26650 batérie, hladké silikónové face štetec.


( 5 Hodnotenie )

Počet