1 Pár Potlačením Hluku Ochrana Sluchu chrániče sluchu Pre Plávanie Koncertoch Hudobník Motocykle Opakovane Silikónové Ušné sviečky

€7.41


{vlastné}

Funkcie

- Predĺžený vytiahnuť kartu pre pevnejšie uchytenie

- Vypuklé bod je pridaný do filtra, aby sa zvuk mäkšie

- 20db odpoveď zrušenia: To nie je normálne anti-noise earplug, ale hudba slúchadlá, ktoré chráni sluch z vysoko-decibel škody na dlhú dobu.

- Jedinečná konštrukcia dizajn, brať do úvahy rezonančná frekvencia ucho vyblednutiu hladiny zvuku rovnomerne bez zmeny kvality, ale viac quiet & safe.

- Motor Šport a Sledovať Závodné Nadšencov Univerzálny gadget s filter rozšírené technológie v earplug sám, ponúka obranu & jasnú komunikáciu.

- Ľahko sa skladuje a prenáša všade okolo.

- Vynikajúci na blokovať nechcené zvuky, zatiaľ čo vy spíte. Najlepšie silikónové možnosti, ktoré pohodlne sedieť umožňujúce počuť budík ráno.

- Mini zástrčku so silným zvukotesné earplug kit poskytuje účinný štít proti nahlas a vysoká frekvencia rozruch, pričom stále umožňuje počuť celé spektrum zvuku, nie je stlmený. Špeciálne navrhnuté tak, zvukotesné profesionálny set na stavebné práce.

- Hypoalergénne & Vodotesné: je vyrobený z bezpečného & zápachu silikónové kože-príjemný materiál, sú vhodné pre dievčatá a chlapcov.

Čo je Šumu Ušné Sviečky

- To earplug je odlišná od bežných silikónové chrániče sluchu. Je dobre známe, že konvenčné zátkové chrániče sluchu sú vylisované z jednoduchá štruktúra a 100% čistého silikónu.

- Hlavná úloha je, aby sa zabránilo hluku a vody.

- Návrh koncepcie a zamerania hudobné slúchadlá nie je narušiť kvalitu zvuku všetky frekvencie, ale aj vám umožní počúvať a vychutnať plný rozsah melódie. Preto rôznych akustický útlm filtra je pridaný na základe hluku prevencia.

- Úloha je: okrem efektívne zníženie hluku a hluku na koncert, zvuk cez filter, môžete ponechať hudba je účinné zvuk.

Dôvod na použitie:

V bežnej koncert, hladina zvuku je všeobecne 105-115dB. Ľudí sluchu spôsobiť poškodenie sluchu, ak budú aj naďalej prekročiť 1.5 minút v tejto high-decibel prípade. Úlohou tejto silikónové chrániče sluchu je účinne filtrovať zvuky, zachovať jasnosť zvuku hudobných kvality a zníženie hluku poškodenie sluchu.

Nosenie metóda:

Zdvihnite hornú časť ucha a jemne priložte earplug s zvukovodu a jemne otočte ju do vhodnej polohy, aby zabezpečili, že do vzduchu vo zvukovode nie komunikovať s tmosphere. Tento produkt je možné použiť opakovane a vyčistiť.

Špecifikácie

Názov produktu: Šumu Ušné Sviečky

Materiál: silikón+filter

Farba: Čierna/Červená/Modrá/Fialová/Oranžová/Zelená/Transparentné/Zlatá

Vodotesná: áno

Zníženie hluku Hodnotenie: 20db odpoveď zrušenia

Použitie: pre bubeníka, DJ, koncerty, koncerty, kapely, barov, rôzne veľké strany, motoristické športy, komfort spánku a anti chrápanie na použitie.

Package Zahrnuté:

1x Pár Šumu Ušné Sviečky

Štítky: Earplug, r180, priemyselné ucha, plug ochrany, walker elektronické ušné sviečky, priemyselné bluetooth chrániče sluchu., akordeón professional, motocykel ušné sviečky mužov, mi hluku blokovanie, black ušné sviečky práce, siliconen ušné sviečky.


( 3 Hodnotenie )

Počet