ZTTO USB, Li-po Batérie Nabíjateľné Cestnej Horský Bicykel Bicykel Klip Nepremokavé Bezpečnostné Varovanie Zadné zadné svetlo Beží Svetlo WR03

€6.29


ZTTO Biycle Svetlo-WR03

Na ZTTO ERxplor je super svetlé, ľahké USB nabíjateľné LED zadné svetlo. Využíva multi pole LED určený pre pútavý viditeľnosť v oboch deň a noc.

Na ZTTO ERxplor poskytuje 180 stupňov ochrany.

Denné svetlo Viditeľné Flash (DVF)

30 lumen super jasný chvost svetlo

Klip dizajn by sa mohli vzťahovať na kdekoľvek

S ramenom popruhu,by sa mohli používať ako so systémom svetlo.

Jednoduché zapnutie a vypnutie sedlovka popruh mount s rýchloupínacou kartu

180 stupňov viditeľnosť

Pohodlné USB nabíjateľné

Je Vidieť autá = Byť v Bezpečí

Odolný voči vode

ZÁRUKA

Svetlo je podporená náš jeden rok záruke, ktorá sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, mechanické komponenty,

(puzdrá, kryty, držiaky a spojovací materiál) a Led diódy.

SYSTÉM OBSAHUJE

LED zadné Svetlo

Sedlovka Mount gumička

Rameno Popruh

USB Kábel

Toto je naše najnovšie zadné svetlo produkt, tiež perfektné beží svetlo. Pôvodná myšlienka pochádza od tohto jedného dňa náš dizajnér chcete kúpiť beží svetlo, ale keď zistil, že beží svetlo je takmer isté s bicykel zadné svetlo. Takže, pomyslel si, prečo nie je možné kombinovať dva produkty spolu.

Po prvé, poďme sa pozrieť na svetlo sám. Svetlo má dva rôzne druhy farieb, červená a modrá, s 5 vysoká svietivosť Led korálky, svetlo by určite robiť prácu, robí viditeľné v noci. Používame aj anti-voda dizajn na ochranu svetlo z daždivé počasie.

Najviac jedinečný dizajn našich výrobkov je, že naše svetlo mohol dobiť pomocou kábla USB, ktorý sa dodáva s produktom. To robí náš produkt s rôznymi žiadne podobné výrobky k dispozícii. Namiesto použitia staromódny a životného prostredia-nepriateľsky jednorazové 2032 batérie, teraz môžete použiť počítač a mobilný telefón, nabíjačku dobíjanie zadné svetlo. Pozri, je to oveľa jednoduchšie, ako zmeniť batérie. Lítiová batéria by mohla trvať asi štyri hodiny , ktoré je dostatočné na 100 km jazda na bicykli.

Svetlo má tri rôzne režimy, jedným kliknutím sa zapne a zostane tak, dve kliknutia, kontrolka bliká, tri kliknutia svetlo bude používať na displeji začne blikať na odoslanie SOS signál.

Používame klip dizajn namiesto tradičných spôsob, ako opraviť svetlo len gumičkou. Takže, mohli by ste takmer klip to, čo chcete, čo vám dáva nespočetné možnosti využitia. Samozrejme, mohli by ste spravit, aby sa sedlovka, rovnako ako akékoľvek zadné svetlá. Môžete tiež použiť popruh dodávaný s výrobkom clip svetlo do vašich paží a vašich nôh ho používať ako so systémom svetlo.

Štítky: vintage svetlo bicykla, nabíjateľná pilot, vintage štýl, stropné svetlá, bicycl lampa, lifepo4 puzdro, bicykel lumen, bol interiér predné, magicshin, veľké koleso zadné svetlo, br35.


( 3 Hodnotenie )

Počet