25-pack/Kit Samostatne Zabalené Strep A Testy pre Strep Hrdla Testovanie

€32.82


[ODBER]

●Zbierať výterov hrdla podľa štandardných klinických metód, pomocou thesterile tampónov. Nepoužívajte tampóny s bavlnou alebo calsium alginate tipy alebo drevené hriadele. ●Nepoužívajte tampóny impregnované drevené uhlie alebo doprava médií obsahujú agar želatína. ●Odporúča sa, aby výterov spracuje ako najskôr najskôr po odbere. Ak bezodkladné testovanie nie je možné, vzorky by mali byť umiestnené v suchej skúmavky a na ktoré sa vzťahuje. Vzorky môžu byť v chlade pri 2-8℃ až 5 dní.

[TEST PROCEDURE]

Nechajte test zariadenia a vzoriek na equilibrate na teplote (15-30 ℃ alebo 59-86℉) pred testovaním. 1. Odstránenie testu kazetu z zapečatenú fólii a použiť ju hneď, ako je to možné. Najlepšie výsledky sa získali, keby sa má vykonávať test okamžite po otvorení fólii. 2. Podržte Činidla fľašu vertikálne a pridajte 5 úplné kvapiek (cca 250µl) Reagencie A na extrakciu skúmavky. Činidla A je červenej farby. Podržte Činidla B fľaša vertikálne a pridajte 4 plný kvapiek (cca 200µI) do skúmavky. Reagent B je bezfarebný. Mix riešenie jemným vírenie ťažby skúmavky. Pridaním Roztoku B Činidla A zmení farbu roztoku z červenej do žltej. 3. Okamžite pridať hrdla, výter na extrakciu skúmavky žltej riešenie. Agitate tampónom 10-krát v skúmavke. Nechajte tampón v skúmavke za 1 minútu. Potom stlačte tampónom proti strane trubice a squeeze v spodnej časti trubice ako tampón sa zruší. Zrušiť tampónom. 4. Nasaďte kvapkadla tip na vrchol ťažby skúmavky. Miesto test kazeta na čistý a rovný povrch. Pridať 3 plné kvapiek roztoku (cca.100 uL) podľa vzoru dobre (Y) a potom spustiť časovač. 5. Čakať na farebné linky(y), ktoré chcete zobraziť. Prečítajte si výsledky na 5 minút. Nemusí byť výsledok po 10 minút.

[INTERPRETÁCIA VÝSLEDKOV]

Pozitívne: Dva riadky sa zobrazia. Jeden riadok by sa vždy objaví v kontrolnej linky regiónu(C), a ďalší zrejmé, farebné línie by sa mala objaviť v testovacej linky regióne. Negatívne: Jeden farebné línie sa objaví v kontrolnej oblasti(C).Bez zjavného farebné riadok sa zobrazí v testovacej linky regióne. Neplatné: Riadenie linky nedostaví. Nedostatočný objem vzorky alebo nesprávne procesnej techniky sú pravdepodobne dôvody, pre kontrolu line tailure. Preskúmanie postupu a zopakujte test s novým test kazeta. Ak problém pretrváva, prestanete používať test kit okamžite kontaktujte vášho miestneho distribútora.

[QUALITY CONTROL]

Procesné riadenie je súčasťou testu. Farebné linky nachádzajúce sa v kontrolnej oblasti (C) je považovaná za interné procesné riadenie. To potvrdzuje control region (C) je považovaná za interné procesné riadenie. To potvrdzuje, dostatočný objem vzorky, primerané membrány odvod a správne procesné technika. Štandardy kontroly nie sú dodávané s touto súpravou. Odporúča sa však, že pozitívne a negatívne kontroly odskúša správnej laboratórnej praxe na confrm postup testu a veru riadne vykonanie testu.

Štítky: mňam yoni perly, igg test, rýchly test, drogového testu, diy yoni perly, krvný test, catwoman oblečenie, protilátky test, snowboard popruh, tehotná test.


( 0 Hodnotenie )

Počet