High Definition Priemyselné Kamery 2.8-12 mm 1/2.7" Manual IRIS Zoom, Focus Objektív, CS Mount CCTV Objektív pre CCTV Kamery

€13.58


High Definition Priemyselné Kamery 2.8-12 mm 1/2.7" Manual IRIS Zoom, Focus Objektív, CS Mount CCTV Objektív pre CCTV Kamery

Funkcia

Vari-focal: 2.8-12mm

Clona: F ) 1.4-CS

Formát: 1/2.7"

Horizontálny Uhol Pohľadu:86-28

Manuál: IRIS, ZOOM, FOCUS

Rozmer Priemer: 30 mm x 42 mm

Package vrátane

1 x CCTV Objektív

Doprava:

Ak sa rozhodnete "Doprava Zadarmo" služby pre parcely pod 2 KG , zabezpečíme zásielky Aliexprese Štandardná Doprava , ktorá je odporúčaná logistiky Rakuskevina.sk. Sledovanie informácie budú zobrazené na Rakuskevina.sk a môžete vidieť aktualizovať sledovanie stavu veľmi jasne. Pre akékoľvek prepravné otázky, môžete nás kontaktovať alebo Rakuskevina.sk pre pomoc.

Pre NÁS zásielky zabezpečíme zásielky ePacket . Ak sa rozhodnete iné prepravné služby, prosím kiindly prijať odkaz na tranzitný čas sme sa dopustili.

Pre zásielky nad 2 kg, budeme len zariadiť to prostredníctvom expresnej prepravy . Môžete si vybrať DHL/ EMS/ SPSR/ FedEx/ Aramex , atď.. tranzitného času, prosím vás vezmite odkaz na náš príchod záväzok. To je, s výnimkou oneskorenia colné odbavenie problémy na cieľovej krajiny. Dane:

Nebudeme niesť zodpovednosť za akékoľvek dane, sa vyskytujú v cieľových krajín.

Potrebujeme, aby ste poskytnúť vyhlásiť hodnota by sme sa mali zobraziť na obchodnú faktúru za žiadne expresné zásielky. Keby sme nemali prijaté žiadne poznámky o vaše špeciálne požiadavky, budeme len vyhlásiť 30% z reálnej hodnote na obchodnú faktúru. Návrat & Vrátenie Peňazí:

Pred nákupom, vítame vás, kontaktujte nás na akékoľvek otázky, ktoré máte produkty, ktoré vás zaujíma. Ak ste sa nemusíte uspokojiť s produktom, ktorý ste si kúpili, prosím, kontaktujte nás prvý. Môžete produkt vrátiť na výmenu alebo vrátenie peňazí. V tomto prípade, kupujúci by mali platiť pre obe expedičný poplatok za odosielanie & návrate. Za chybné položky, alebo položiek opravy, kupujúci by mali platiť vrátiť prepravné a budeme loď výmenu zadarmo.(Použiteľné len pre položky po obdržaní v 60 dní.)

Pre DOA produkt, máme právo požiadať kupujúci poskytujú obrázky/ videá na preukázanie DOA produkty. Po tom, čo sme confiirm situácie, zabezpečíme vám vrátime plnú sumu.

Všetky výrobky sú dobre testované pred odoslaním. Ak akékoľvek DOA zásielky máš, prosím, kontaktujte nás prvý namiesto otvorených sporov. My vás budeme kontaktovať do 24 hodín a pomoci za akékoľvek questionis.

Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty a ďakujeme vám za vašu cooperataion!

Štítky: malý mikro kamera 4k, 500x zoom, prípad sklo mikroskopom, sr2ez, priemyselné elektronické mikroskopom, imx334, priemyselné kamery siete, cs objektív, autor blúzka vzory ženy, iris iris.


( 0 Hodnotenie )

Počet