Letné Elegantné Dlhé Šaty Krky Party Šaty 2019 Prom Boho bez Rukávov Strany Čipky Maxi Šaty kvalitné Plášte

€9.86


Pozor Prosím:

1, O Veľkosti Položka Opatrenia strane, mohlo by to byť 2-3 cm rôzne.

Ázijské veľkosť je menšia ako 1 alebo 2size ako USA/EÚ Veľkosť, prosím, skontrolujte veľkosť detail skôr, než si kúpiť:)

2, O Farbu, obrázok ukazuje skutočný položky bez akejkoľvek špeciálne spracovanie.

Ale farba a jas sa môžu líšiť trochu vzhľadom na rôzne počítačové monitory alebo iné faktory.

1 . Všetky položky, ktoré budú odoslané do 5 pracovných dní,do USA,Kanady,Austrálie, Ruska a Spojeného Kráľovstva potrebujú okolo 2 až 4 týždne ,aby ostatné krajiny sa môžu potrebovať 4 až 5 týždňov,do Talianska, Brazílie, Grécko a iné malé okresy,môže byť potrebné, 5 až 6 týždňov.

2 .Ak potrebujete rýchlu prepravu spôsobom,obráťte sa na nás pred platby.

3 .Tiež ,oneskorenie alebo zlyhanie dodávky je niekedy spôsobené politiky rôznych zvykov,napríklad ,laserový ukazovateľ je neprijateľné v niektorých krajinách.Tak prosím skontrolujte vaše miestne colnej politiky starostlivo pred platby.Alebo, sme nie je zodpovedná za akékoľvek zlyhanie dodávky súvisiace určenia colnej problém.

Ruskí priatelia, venujte prosím pozornosť:

Ak sa rozhodnete Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus,neotvárajte Spor Do 60 Dní ,vďaka(Prosím, neváhajte a kontaktujte nás, keď nemáte dostatočnú ochranu čas) Brazílsky priatelia, venujte prosím pozornosť. 1. Väčšina balík potrebujete 20 až 50 dní, ale málo package potrebné 70 90days, to je normálne. 1 . Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia.Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU

2 .Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky,konkrétny dôvod na návrat.

3 .Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA,po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Rakuskevina.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. 1 . Ak ste spokojní s našimi položky a služby,písať dobrú spätnú väzbu pre nás, prosím. 2 . Ak nie ste spokojný / á s našimi položky,najprv prosím, kontaktujte nás ,Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém, až kým nebudete spokojní

Štítky: gradate čipky šaty, wyg čipky šaty, čipky ahirt šaty, meihuida čipky šaty, rozprávka čipky šaty, čipky šaty edolynsa, velet čipky šaty, bhs čipky šaty, henna šaty čipky, matiek čipky šaty.


( 0 Hodnotenie )

Počet