4Pcs/Veľa Kovu Duté Nábytok Gauč Nohy, Nohy Kovové Gauč Tabuľka Skrinka Skrinka, Bar Kvetinový Vzor, Európske Zlato

€14.26


Popis:

Táto položka je vyrobené z ťažkých železa, ktoré je dostatočne silný na podporu vášho pohovku alebo Stoličku, nohy alebo iný nábytok. Je ľahko čistiť a udržiavať s jeho leštený povrch. Táto noha je á s najvyššej kvality prehliadača chrome a prichádza s dve rôzne veľkosti pre váš výber. Okrem toho, že má gumové dno chráni ho pred poškriabaniu podlahy. Moderný a štýlový vzhľad je skvelé pre ďalšie dekorácie v domácnosti a je vhodný na gauč, skriňa, posteľ, stôl alebo iný nábytok.

Funkcie: 1.Je vyrobená z ťažkých železa, ktoré je dostatočne silný na podporu pohovke, alebo iný nábytok. 2.Ľahko sa čistí a udržuje s jeho leštený povrch. Táto noha je á s najvyššej kvality prehliadača chrome a prichádza s dve rôzne veľkosti pre váš výber. 3.Má gumové dno chráni ho pred poškriabaniu podlahy. Moderný a štýlový vzhľad je skvelé pre ďalšie dekorácie u vás doma. Vhodné pre pohovka, skriňa, posteľ, stôl alebo iný nábytok. Špecifikácia: Stav: 100% Zbrusu Nový Materiál: Železo, Farba: Ako na obrázku Produktu Výška: Cca. 8 cm Balík v cene: 4 x Rozkladacie Kreslo Nohu časti nábytku

Štítky: latex gauč, nohy sedačky kovov, rám gauč, nohu stud, penumatic vlásenky nohy, kovové nohy, nohu gauč, na nábytok nohu, bar nohu, žehlička nohu.


( 0 Hodnotenie )

Počet