TK905 Nepremokavé Auto GPS Tracker Vozidla Tracker Magnet GPS Lokátor Pohotovostnom 90Days Reálnom Čase LBS Pozíciu Životnosť Zadarmo Sledovania

€23.59


TK905 Nepremokavé Auto GPS Tracker Vozidla Tracker Magnet GPS Lokátor Pohotovostnom 90Days Reálnom Čase LBS Pozíciu Životnosť Zadarmo Sledovania

1.Naše TK905 môže pracovať iba s 2G sieť GSM . Nepodporuje 3G,4G, Alebo 5G siete. Ak váš 3G, 4G SIM Karty, môžete tiež podpora 2G siete, potom je to ok. Ale ak vaša krajina má uzavreté 2G siete, odporúčame vám vybrať našu 3G a 4G GPS tracker.

2.Ak si kúpite viac ako jeden GPS trakcer s TK905, prosím, kontaktujte nás na admin účet na monitor/spravovať všetky vaše trackerov pod ním.

3. Tieto krajín nemožno použiť tento produkt, Austrália, Singapur,Kórea, Japonsko a pod., .Môžeme nájsť takmer všetky krajiny na celom svete.

4.Toto je náš 3G, GPS tracker odkaz pre vás:

5.Naše tento produkt ponúka zadarmo SIM karte ,ale vezmite prosím na vedomie:

Zákazníkom, ktorí nie sú v týchto krajinách, prosím, nevoľte SIMCARD, pretože aj keď sa rozhodnete, nebudeme vydávať voľnej karty s tovarom, pretože ste ca n ju použiť.

* Dim: 90 mm * 72 mm * 22 mm (3.54" * 2.83" * 0.87")

* Hmotnosť: 168g

* Siete: 2G GSM/GPRS

* Pásmo: 850/900/1800/1900Mhz

* GPS citlivosť: -159dBm

* GPS presnosť: 5 m

* Sieťovej nabíjačky: 110-220V vstup, 5V-1A výstup

* Batéria: Zdaniteľná 3,7 V 5000mAh Li-ion batéria

* Pohotovostný čas: 90days

* Skladovanie Temp.: -40°C do +85°C

* Prevádzka Temp.: -20°C až +55°C

* Humidit: 5%--95%, nekondenzujúca

1. Dlhý Pohotovostný Čas : má vstavaný 3,7 V 5000mAh Li-ion batéria, môže pohotovostný režim až 90 dní(Maximálna výdrž v pohotovostnom režime do režimu spánku model).

2. Silný Magnetický : má 5 ks zabudované magnety,s super silné silné magnetické,môže sa veľmi ľahko inštaluje.

3. Na diaľku Hlas Monitor : Poslať "Monitor+Password" na prístroji, potom zariadenie bude zase do režime monitora, teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

4. Prekročením rýchlosti Upozornenie : Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

5. Trasenie Upozornenie : Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.\

6. Režim spánku: * Sleep time režim: Po urobil toto nastavenie, tracker bude fungovať len na 5 minút po tom, waked nahor a späť do režimu spánku, GPS, budú vypnuté a GSM bude pracuje v nízkej spotrebe režime. SMS, hovor môže prebudiť tracker. * Spať otrasový snímač režim: Po urobil toto nastavenie, ak nie je šok na 5 minút, tracker bude pracovať pod "spať šok" režime GPS sa vypne, GSM bude pracuje v nízkej spotrebe. Vibrácie, SMS, hovor môže prebudiť tracker.

7. História Trasy Prehrávanie : môžete sledovať históriu trase prístroj do 6 mesiacov cez obe web platformy a APLIKÁCIE.

8. Životnosť zadarmo WEB Sledovania platformu a Mobilné APLIKÁCIE Android/IOS Sledovanie: žiadne ročné predplatné.

1 * TK905 Hlavnej Jednotky

1 * Vodotesný Vak

1 * USB Kábel

1 * Micro Sim Adaptér

1 * Nano Sim Adaptér

1 * Užívateľská Príručka

1 * Originálne Krabice (Voliteľné)

1 * Nabíjačky (Voliteľná)

1 * Sim Karta (Voliteľné)

Vďaka za vašu podporu našej predajni. Tu majú niektoré často kladené otázky, potrebujeme vašu veľkú pozornosť. Dúfam, že to vám pomôže vyriešiť niektoré otázky.

1. Q: Má TK905 GPS tracker potrebujete SIM kartu?

Odpoveď: Áno, myslím, že vaše tracker ako iný telefón. Vloženie SIM karty a že telefónne číslo je miesto, kde môžete poslať vaše textové správy. Vhodný simcard je prvý nutnosť, aby to fungovalo.

2. Otázka: páči sa vám ponúknuť Sledovanie platformu a Mobilné APLIKÁCIE?

Odpoveď: Áno, ponúkame sledovanie platforma a APLIKÁCIA pre život zadarmo.

3.Ako nastaviť zariadenie pripojené na server ?

1), Zapnite gprs funkcie zaslaním príkaz "gprs123456"

2),Nastaviť apn odoslaním príkazu "apn123456 obsah" , "apnuser123456 obsah" ,"apnpassword123456 obsah" , pls poznámka: obsah pochádzajú zo sim karty dopravcu , tam sú malé prázdne po 123456 vo veľmi príkaz.

4,Prečo sa zariadenie nemôže byť on-line ?

1) nastavením APN je zle

2) GPRS je vypnuté ( zelené svetlo vypnuté alebo jednotky ssd (solid o )

3) IP a port bol zmenený, že niekto

5.Prečo sa prístroj zobraziť nesprávnej polohe, keď je prístroj online v našom portáli?

1). GPS signál nie je ,ale zariadenie sa môže dostať LBS miesto, umiestniť zariadenie na okno alebo mimo dostať signál GPS , modré svetlo svieti v tejto situácii, zelené svetlo, blesk

6. Otázka: Čo je záruka na vaše TK905 GPS tracker?

Odpoveď: poskytujeme jeden rok záruku. Ale ak prekročiť záruka čas, môžeme tiež ponúknuť technickú podporu a kedykoľvek si cal tiež odoslať ju k nám a my vám opravu pre vás.

Štítky: gp tracker, tkstar tk915, tk905, mini gps lokátor mini, auto gps tracker tk905, jednej osi, solárne tracker, tracker vehicl, gps sledovanie vozidiel, tracker, dropbox životnosť.


( 2 Hodnotenie )

Počet