Pás Tréner Korzet Špirálové oceľové kosti Potu Pás pre Ženy chudnutie Kompresie Zastrihávač Cvičenie Fitness

€12.29


Tabuľka veľkostí

Veľkosť(cm)

Pás

navrhnúť hmotnosť

S

62-68

43-51

M

68-74

51 až 59

L

74-80

59-66

XL

80-86

66-74

2XL

86-92

74-81

Tipy: manuálne meranie textílie pružnosť tak, že merania údajov a skutočná chyba priebehu 2-3 cm, prosíme o pochopenie,

Farba

Vzhľadom k fotoaparátu zariadenia, monitory, a iné faktory, tam je svetlo farebný rozdiel medzi reálnym a fotky.

TEPLÉ PRIPOMIENKY

Môžete nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky,Budeme ponúkať dobrosrdečný služieb a pokračovať v zlepšovaní sa.

ZÁSIELKY

Budeme doručenia pre vás, akonáhle je to možné.Väčšina našich obchodov, ktoré sú propagované s dopravou zadarmo (vybrané krajiny) Čína post air mail.Prosím, kontaktujte nás predtým, než ste vašu objednávku ak by ste potrebovali tovar naliehavo.

Spätná VÄZBA

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité,prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu a päť-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami.Ak máte akékoľvek problémy s našimi výrobkami alebo službami ,prosím neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu,budeme sa snažiť, aby slove žiadne problémy ,poskytnúť vám najlepší služieb zákazníkom.

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom.Ak nie ste spokojní s položke si objednal,prosím, kontaktujte nás na prvý raz. Budeme mať dobrú komunikáciu s vami a slove problémov pre vás.V slove,zákazník je boh.

Štítky: c122 nôž, korzet biele kvety, nôž chvost, ozdobný korzet kvety, tréner pás, pás tréner sa, kontinuálne špirálové oceľové boning, špirálové oceľové boning plastové, omg pás tréner, korzet váš telefón.


( 0 Hodnotenie )

Počet