POWGE 6pcs 30 Zuby 3M Načasovanie Kladka Vrt 6.35/8mm + 1pcs 261 3M Synchrónne Pás 30T 30Teeth HTD3M Kladka pre CNC Stroj 261-3M

€32.78


5 ks 30Teeth 3M Kotúč Vrt 6.35 mm

1pcs 30Teeth 3M Kotúč 8 mm

Fit HTD261-3M-15 (Zuby 87) Remeňa

Pre CNC M achines, L aser M achine, E ngraving Stroj

(Ak potrebujete ďalšie vŕtanie veľkosť 5-14 mm,prosím zanechať t mu správu.)

Typ: 30-3M-15BF

Poloha: 3 mm

Zuby Číslo: 30Teeth

OD: 27.89 mm

Príruby: Double

Materiál:Hliníková Zliatina

Pevný Režim: 2*M5

Vŕtanie s Načasovanie Kladka: 6.35/8mm

Fit Šírka Remeňa: 15 mm

Package Listin g Obsahuje nasledovne :

5 ks x 30Teeth 3M Hliníková Kladka 6.35 mm Vŕtanie

1pc x 30Teeth 3M Hliníková Kladka 8mm Diera

1pc x 261-3M Gumy Uzavretej Slučky Pásu ( 87Teeth 15 mm Šírka )

M5 Setscrews(Zdarma )

Imbusový Kľúč(Zdarma )

(Poznámka:Máme veľké množstvo zásob,môžeme inst antly dodanie.

ak budete potrebovať ďalšie zuby HTD3M kladka, prosím, kontaktujte ma, sa môžeme prispôsobiť!)

Sme tiež predávajú 15teeth,18teeth, 20teeth,22teeth,24teeth,30teeth,32teeth,48teeth,72teeth,atď..HTD3M načasovanie kladka , máme rôzne vŕtanie s kladku.

prosím, kontaktujte ma, ak potrebujete tie načasovanie remenice.

Podľa vašich požiadaviek, sme spracovanie neštandardných načasovanie kladka.ak máte nejaký problém,Prosím fell zadarmo,kontaktujte nás, ja odpoviem na vaše otázky, akonáhle je to možné.

Kontakt: Jeanne Chen

Trademanage Číslo: cn1501129346

Poslali sme všetky položky majú sledovacie číslo, môžete skontrolovať zásielku stav včas. Všetky položky bude odoslaný do 48 pracovných hodín po prijatí platby (okrem soboty a nedele).Všetky položky, ktoré budú odoslané do Číny EMS, FedEx, UPS,DHL. Ak potrebujete tieto spôsob dopravy, prosím, kontaktujte nás.

1.Len NÁS doprava Zadarmo prostredníctvom Medzinárodných ePacket. Zvyčajne 7 do 15 pracovných dní na kompletné Dodávky.

2 .V iných krajinách, zašleme tovar tým, že Čína príspevok air mail, potreba dlhšia dodacia lehota, podľa situácie každého krajina je iný,Zvyčajne 15 až 40 pracovných dní na kompletné Dodávky.

3.Členov Európskej Únie.Môžete prostredníctvom Bpost MiniPak EÚ(PÝTAŤ sa). Zvyčajne 7 do 15 pracovných dní na kompletné Dodávky.ak potrebujete tento spôsob dopravy,povedz nám, prosím !!

Ak môžete počkať,Prosím ponuky na nákup tovaru!!! Vďaka

Kupujúci' Informácie: snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

7 Deň Spokojnosť Exchange Záruku:Ak nie ste úplne spokojní s nákupom, môžete ho vrátiť na nás pre rýchlu výmenu alebo my vám vrátime vám peniaze.

Vezmite prosím na vedomie, že všetky nákupy musia byť vrátené do 14 dní od zakúpenia. Č. vrátenie alebo výmenu bude prijatý po uplynutí 14 dní odo dňa nákupu.

Uveďte vaše meno, adresu, položky, denná telefón, ako ste zaplatili, a ak požadujete vrátenie peňazí alebo výmenu.

Po tom, ako vrátenej položky, vrátime zákazníkovi na položky cenu ( bez nákladov na prepravu a vzad ).

Vezmite prosím na vedomie, že poštovné a manipulačný poplatok je nevratný. Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady, ktoré vznikli doprava výrobkov späť.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičiek

Vaša spokojnosť je našim najväčším cieľom,Skúste to najlepšie, aby riešili problémy za vás.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom

Štítky: kulturistika kladka, prenosné vŕtacie stroje, cnc pás 2, kossel kladka, cnc router, 5m kotúč, kia načasovanie kladka, remenice, laser kladka, 3m remenice.


( 1 Hodnotenie )

Počet