Multi-Peptide Sérum na Vlasy Hustota Polypeptide Riadnym Podstate Rýchle Generovanie Rastu Obnova Vlasov, Starostlivosť o Vlasy Olej

€9.12


Multi-Peptide Sérum na Vlasy Hustota

Táto koncentrovaná formula je určený na podporu vlasy zdravia tak, že to vyzerá hrubšie, hustejší, plnší a zdravší. Technológie, ktoré v tomto vzorec obsahovať REDENSYL™ complex (s Larix Europaea Dreva Extrakt a Camellia Sinensis Leaf Extract), Procapil™ peptide complex (s Biotinoyl Tripeptide-1), CAPIXYL™ peptide complex (s Acetyl Tetrapeptide-3 a Trifolium Pratense Kvet Extrakt), BAICAPIL™ complex (s Scutellaria Baicalensis Extrakt Koreňa, Triticum Vulgare Klíčkov, Extrakt a Glycine Soja Klíčkov, Extrakt), AnaGain™ (Pisum Sativum Extrakt) a High-Rozpustnosť Kofeín (1% čistý Kofeín hmotnosti), v ultra-ľahký, zvláčňujúce základ pre efektívne prieniku. Celková koncentrácia týchto technológií vo vzorci hmotnosti je 21.15%.

Smery

Kvapnite niekoľko kvapiek alebo podľa potreby raz denne, najlepšie pred spaním na čistú a suchú pokožku. Masáž do vlasovej pokožky dôkladne. Tento vzorec je dovolenka na/v liečbe. Nie umývanie vlasov alebo pokožky po aplikácii. Ak dôjde k podráždeniu, prestať používať a kontaktujte lekára. Používajte len podľa návodu na neporušenú kožu. Patch testy pred použitím sa odporúča. Pozrite si našu hĺbkové sprievodca patch testovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Štítky: olaplex 3, vlasy, got2b, rast vlasov, arganový olej maroko, niacinamid, vlasy botox na vlasy, obyčajný, rast vlasov sérum, aplikovať botox.


( 2 Hodnotenie )

Počet