Kemei 2 V 1-Elektrický Holiaci strojček pre Mužov Nabíjateľná Prenosné Akumulátorové Mužov Vratné Britva Zastrihávač Brady LCD Displej 2 Rýchlosť

€20.96


Kemei 2 v 1 Nabíjateľná Elektrický Holiaci strojček LCD Displej Prenosné Akumulátorové Mužov Vratné Prostovlasá Vlasy Britva Zastrihávač Brady Úvod: 100% zbrusu nový a vysoká kvalita! Je k dispozícii pre nabíjateľné použitie. Prijíma vysokej tvrdosti hair clipper čepele. super krásny dizajn-s Rezná dĺžka ovládacieho kolieska Zapadajú ako pre dieťa,deti a dospelých, Strihanie vlasov, rovnako ako česanie vlasov,rýchlo,ľahko a bezpečne Skvelý darček pre deti,rodičov,priateľov. Parametre výrobku Značky:Kemei Model:KM-2026 Materiál: Hiigh Kvalitnej Nerezovej Ocele Čepeľ+ Abs plast

Dobrý deň, nákupcov, pre niektoré krajiny, olej, fľaša nemusí byť súčasťou balenia, je to preto, lebo z leteckej dopravy obmedzenie, prosím, pochopiť nás, ďakujem moc!

Platby:

1) Pred nákupom, Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správna.Alebo nie,prosím opravte to pred platby.

2) Prosím, zanechajte poznámka v platobných poznámka: pri spôsobe platby, ak máte nejaké špeciálne požiadavky (farby/veľkosti).

3) telefónne číslo je odporúčané pre presnejšie dodanie.

Spätná Väzba & Služby:

1) Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Zákazníckych Služieb, a náš služby zákazníkom špecialisti sú vždy stál na riešenie akéhokoľvek vášho problému.

Ak máte akékoľvek otázky o prepravnej čas a chybné kvality a položky č prijaté, prosím kontaktujte nás, môžeme dať, spokojný odpoveď & rozlíšenie.

Vysoko oceňujeme váš 5-HVIEZDIČKOVÝ POZITÍVNU spätnú väzbu a prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.

2) Sme sľubuje, že sa poskytovať čo najlepšie služby pre našich cenné zákazníkov. Ponúkame na predaj kvalitné výrobky s najlepšou cenou a nadštandardné služby.

Všetky otázky budú zodpovedané do 24 hodín .Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Štítky: epilady elektrický holiaci strojček, fúzy clipper, holiaci strojček, kemei, zastrihávač pre mužov, britva oholenie, 606 ložisko, electr holiaci strojček, braun holiaci strojček, šampón pre vlasy.


( 2 Hodnotenie )

Počet