Nové!Top kvalita Pravda, rozmanitosť digitálny bezdrôtový mikrofón systém profesionálny výkon mikrofón * digitálny pilotný systém

€199.02


Bezdrôtový Profesionálny Mikrofón Systém je bezdrôtový mikrofón systém pre profesionálne stage výkon s množstvom popredných high-tech prevedeniach: UHF prevodovka, true diversity recepcia, dual CPU ovládanie, LCD displej, kovový obal , PLL (phase-locked loop technológie, detekcia hluku, atď., s 160 frekvencia bodov nastaviteľné, jednoducho sa ovláda výhody.

Použitie mikropočítačový CPU control: celý systém hardware kontroly podľa mikropočítačový, môžete vybrať frekvenciu, displej, vypnutie zámku, kapacita batérie monitorovanie a iné spracovanie na dosiahnutie tradičný model nie je ľahké dosiahnuť rôzne funkcie.

LCD: Vysokú výkonnosť, LCD displej, všetky ovládacie menu je možné zobraziť na LCD displej, jednoduché ovládanie systému.

Podvozok Špecifikácie: Štandardné 1U podvozku

Počet kanálov: dual channel

Dopravca frekvenčné pásmo: UHF 780 ~ 820MHz(predvolené)

Modulačná metóda: FM

Oscilácie metóda: PLL fáze zamknuté frekvencia syntetizátor

Frekvencia stabilita: ± 0.0005%

Citlivosť: S / N> 60dB, keď offset je rovná 25KHz a vstup 6dBµV

Maximálna odchýlka: ± 45kHz

Šírka pásma: 40MHz

Integrovaný S / N pomer:> 108 dB

Všeobecné T. H. D.:

Ručné spustenie mikrofón

Dopravca frekvenčné pásmo: UHF 780 ~ 820MHz(predvolené)

Oscilátor režim: PLL fáze zamknuté frekvencia syntetizátor

Harmonické žiarenia:

Kupujúci Tipy,

Doprava:

Zvyčajne sme loď sa vašej objednávky, najneskôr do 3 pracovných dní po uskutočnení platby. To zvyčajne trvá 1 až 2 pracovných dní pre prepravu v Číne.

Rôzne krajiny majú rôzne čas účinnosť o iný spôsob dopravy. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám spoľahlivý spôsob dopravy. Ale niekedy medzinárodné vysoko závislé na miestne zvyky a poštové služby. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

Vezmite prosím na vedomie: Impost ciel, daní a poplatku nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady. Tieto poplatky sú kupujúceho responsibiliy. Odporúčame vám nechať odkaz, dajte nám vedieť, z deklarovaná hodnota pri zadaní objednávky.

Spätná väzba:

Ak ste uspokojiť našich produktov, prosím, daj nám svoju pozitívnu spätnú väzbu. Ste spokojnosť je naša motivácia. Ak tam byť akékoľvek otázky alebo problémy, obráťte sa na nás, aby nám pomohli vyriešiť problémy.

Znova, ďakujem vám za vašu pozornosť.

Štítky: bezdrôtový mikrofón profesionálny lektor, mikrofón profesionálne stage bezdrôtové, počítač klope mikrofón, audio dslr, bezdrôtový mikrofón počítač professional, 4 kanál uhf bezdrôtový mikrofón, microphon bezdrôtové, duálny mikrofón, bezdrôtový, alctron kondenzátorových mikrofónov, systém bezdrôtových.


( 1 Hodnotenie )

Počet