240Pcs/Box Rybárske potreby Riešiť Kit S Rybárske Háčiky Koľajových Barel Otočný Zaskočí Záťaže Hmotnosť Guľôčky Priestor Fazuľa

€13.25


Vlastnosti Produktu:

PREMIUM MATERIÁL - Všetky Rybárske Príslušenstvo vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý nie je ľahké deformovať a nie je ľahké koróziu v mori, naše rybárske kit pomôže prilákať viac úlovkov. UŽITOČNÉ - Tento rybársky set je určený na použitie v sladkej alebo slanej vody. To môže byť použitý v rôznych rybárskych príležitostiach a umožňujú zacieliť mnoho rôznych druhov rýb. SKLADOVANIE - Rybárske náčinie prípade je rozdelená do dvoch strán a každý druh rybárske príslušenstvo je umiestnené v rôznych malé ikony s priehľadný kryt tak, aby sa všetky položky môžu byť aj triedia, uložené a ľahko identifikovať a používať. ĽAHKO SA prenáša - rybárske náčinie, je vybavený kompaktný box, ľahko sa vojde do vášho rybárske sedadla box, rybolov batoh a rybárska vesta je vreckový, prenosná veľkosť.

Produkt Zahŕňa:

15Pcs x Hák Jar Twist Zámky 20Pcs x Závažia 30Pcs x Záťaže Jazdcov 8Pcs x Prípravok Hlavu Háčiky 2Sets x Priestor Fazuľa 20Pcs x Plastov, Plechov 15Pcs x Lyžica Čepeľ Návnad 10Pcs x krížom lamkin Neotáča 15Pcs x Barel Neotáča 15Pcs x Koľajových Neotáča Zaskočí 30Pcs x Jig Háčiky 20Pcs x Delené Krúžky 5 ks x Rybárske Leader Linky 35Pcs X Rybárske Korálky

Balenie:

240Pcs Rybárske Náčinie V Krabici

1. Nákup ochrany beží von, ale package stále na ceste.

Dátum doručenia bude predĺžená o 10~30 dní, pokiaľ balík je ešte nebol dodaný, vrátime vám peniaze.

2. Žiadne sledovanie informácie.

Prosím, sledovať váš balík na 17track webovej stránky po balík je dodávaný. Ak stále nie je sledovanie informácie 7 dní neskôr, zanechajte nám správu ASAP.

3. Nesprávne produkty alebo nesprávneho množstva.

Tam je štítok na balík, prosím, ukázať nám obrázky značky a produktov, pokiaľ je to naša chyba, budeme odoslať nové správne produkty alebo čiastočné vrátenie peňazí, aby si

4. Doprava.

Všetky balíky, bude dodávaný v 3 dní po platba potvrdená, delivey čas môže byť oneskorené v dôsledku dovolenku, zlé počasie, colné alebo iné podmienky, za pochopenie dakujeme.

5. Spätná väzba.

Všetkých päť hviezdičiek pozitívna spätná väzba je ocenili, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak nie ste spokojní. Ďakujeme!

6. Spor.

To má zlý vplyv na našom obchode ak ste otvorený spor, prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám najlepšie riešenia uspokojiť vás.

Štítky: tlačidlo snap, plesne pre rybárske záťaže, tlačidlo snap šperky, náramok modul, šperky modul, 18 mm modul, formy záťaže, nastavenie záťaže, bean viesť, 12 mm modul.


( 1 Hodnotenie )

Počet