Kreslenie s Zábava Led Svetlo Rada Písanie Špeciálnymi Potrebami Zmyslové Autizmus Deti Deti, Vzdelávacie Hračky, Vianočné Darčeky

€3.80


Popis:

Vždy je potrebné písať niečo nadol pripomenie vám všetko čas? Potom sa táto LED Svetlo, Až Kreslenie, Písanie Doska môže byť váš malý pomocník. To je tiež dobrý darček pre deti.

Funkcie:

Non-jedovaté Akryl Stravovanie: LED kresliace dosky je opakovane a šetrné k životnému prostrediu. Vysoko Praktické a Vzdelávacích: Zlepšiť schopnosť písania a trénovať koordináciu zručností detí. Zdieľať Zábavné Čas Na Noc: S krásnym LED osvetlenie, môžete tiež majú v rodine kreslenie s vaše dieťa vo voľnom čase. Môže Byť Očistite Mäkkou Handričkou: Vhodné pre všetky farby zvýrazňovače, písať alebo kresliť priamo na povrchu. Pre vás ľahké čistenie po každom použití. Ideálny Darček pre Deti: dobre vyrobené kresliace dosky sa jednoducho nakresliť deti pozornosť a zvýšiť ich učenie záujem.

Špecifikácia:

Názov položky: LED rysovaciu Dosku Farba: Casual Farba Materiál: ABS Plast+Akryl Obleky Pre: Deti Nad 3 Rokov Napájaný: 3 AA Batérie (Nie sú Súčasťou) Napätie: 10V Veľkosť :23*20*2.5 cm/9.06*7.87*0.98 palec Hmotnosť: 176g Tipy: farby písanie palube bude náhodný zásielky.

Package Vrátane:

1 X LED Písanie Rada 1 X Zvýrazňovač 1 X Držiak (Náhodné Farby)

Štítky: anjel vankúš, sieťky, kreslenie, klinec kreslenie pad, rada kresliť, vývojové náučné hračky, veľká aktivita rada, deti tablet, xp digitálne kreslenie pad, panel zmyslovej, zábavná hračka.


( 0 Hodnotenie )

Počet