TURBO liatiny VÝFUKOVÉHO potrubia vhodné pre Honda Civi*c 88-00 EG EK EF D15 D16 VRCHOL MOUNT T3/T4

€31.76


TURBO liatiny VÝFUKOVÉHO potrubia vhodné pre Honda Civi*c 88-00 EG EK EF D15 D16 VRCHOL MOUNT T3/T4

D-Series (SOHC) Motory LEN! 88-00 Honda Civic/CRX D-series Motora 93-97 Honda Del Sol D-series Motora

1.Pošleme na položku čo najskôr po dostaneme vašu platbu.Pls uistite sa, že vaša adresa,telefónne číslo a psč je správne. Sme donot prijať P. O. BOX adresu, ktorá je veľmi dôležité . 2.Pomôžeme vám s uvedením nižšie hodnoty v faktúry, aby sa zabránilo vysoké dane vo vašej krajine. Ak vaša krajina nie je dovolené nižšiu hodnotu, alebo máte iné pripomienky,pls nás informujte vopred. 3.Prepravné sadzby sú vypočítať, založený na normálnej určenia dodávky. Ak je vaša adresa určenia patria do Odľahlých Oblastí,dodatočné náklady budú účtované podľa kuriér je poštovné hodnotiť štandard. 4. O klientovi z Brazílie,pls nám ponúkajú CNPJ Č. Alebo CPF Č.,Čile je potrebné Ruje Č. ponúknuť. 5.Ak sa to stalo, že váš balík potrebné tranzit-loď, ktorá je vaše rozhodnutie a vaša hovorí kuriérom. Musíme urobiť jasné, že sme donot prijať žiadne ďalšie nákladné podľa našich unknown.Pls venovať väčšiu pozornosť.

Sme len akceptovať spôsob platby:Alipay,Západ Únie,TT,PAYPAL

1.Farba:Akonáhle kupujúci nemôže vybrať farbu v priebehu 24 hodín, ktoré sme sa loď, všetky farby, ktoré máme na sklade. 2.Ak máte v pláne urobiť veľké objednávky alebo mix objednávky,pls kontaktujte nás a získajte lepšie zľavy. 3.Všetky ceny nevzťahuje cla a dovoznej dane

Štítky: nabíjačka turbo, občianske d16, Honda Model, d16 prút, bmw výfukového potrubia, armatúry turbo, subaru turbo výfukového potrubia, d16, ac rozchod nastaviť, výfukové motorcycl.


( 0 Hodnotenie )

Počet