Mosadz 8-Palcový Sprchové Rameno Sprcha Hlavu, Rozšírenie, rameno pre Kúpeľňa so Sprchou Ťuknite na položku, Chrome

€8.79


8" alebo 10" alebo 12 palcov Sprcha Hlavu Predlžovacie Potrubie Nastaviteľné Sprchové Rameno, Mosadz Chróm

Premium Kvalita Sprcha Hlavu Predĺženie Potrubia (vyhovuje všetkým sprchy) ľahko rozšíriť sprchou hlavu od steny. Tento sprchovací hlavu hadice predĺženie je dobrý produkt naše sanitárne továrne, kvalita a bezpečnosť sú zaručené, verte mi, to nie je osobný proces alebo v kombinácii s príslušenstvom,náš výrobok nebude k úniku vody, jednoduchý dizajn a zníženie hmotnosti.

Kvality prehliadača chrome komponenty, jedinečné lightweighted dizajn.Máte sprcha cez váš kúpeľ?

Je to nízky tlak, alebo je prietok vody príliš blízko k kohútikov?

Takmer všetky vaňa sprchy trpí tento problém kazia sprcha skúseností, nechcem byť frustrovaní dlhšie, sa táto položka môže výrazne zlepšiť situáciu! Viac nakláňať sa nad kohútiky pre sprchou!

Tento vysoko kvalitný a jednoduchý na nosenie rozšírenie vyzerá skvele a pozície sprchou prietoku vody na hlave dávať oveľa enhanced sprchovaní skúsenosti.

Nebudete chýbať, to naozaj môžete vytvoriť svoj sprchovací cítiť viac drahé a luxusné!

Skontrolujte prosím, že váš sprchový držiak bude držať sprcha hlavy na správny uhol. Mali by ste byť schopní aplikovať trochu klesajúci tlak na konci sprchou hlavu a majú ho držať pevne. Úplne Nový v Krabici,Pripravené na lodi Model: 04-097 Funkcie: jednoduchá inštalácia, ručné sprchy hlavu premeniť vody/zrážky sprchovací kút pre váš sprcha. Hotové: Leštený Chróm Pripojenie: G1/2" Materiál: Mosadz Balenie Obsahovať : Sprchovací Hlavu Predĺženie Potrubia + Hadica konektor 2 ks Gumové podložky (Len predĺženie potrubia , nemusia zahŕňať sprcha hlavy a sprchou hadice)

Štítky: arm sprcha, mini náradie dremel, vedúci sprcha, vedúci daždi, aodeyi čierna, aodeyi kúpeľňa, aodeyi sprcha, rúry sprcha, sprchové rameno bronz, komerčné elektrické.


( 0 Hodnotenie )

Počet