Yunnan Staroveký strom Veľký list Zrelé Pu erh 7 Farebné Phoenix puer čaj Kvality Tuocha pu er, Čaj zrelé puerh čaj Pu ' er Pu'erh

€5.45


Skutočné Yunnan Staroveký strom veľký list Pu ' er, čaj Sedem farebné Phoenix puer čaj Klasické kvality Tuocha

[product name] Phoenix Pu ' er Tuo čaj (čaj, varené)

[výroby] siedmich farieb Phoenix čaj factory Varené čaj

[hmotnosť] 100 g/kus

[raw material] Yunnan veľké leaf druhov ostatné vlasy Skladovacie podmienky sú vedené vo vetranom, suchom, sunburned, čisté, bez zápachu, a znečistenia-free prostredia. Produkt tvorby plánov

Rozdelenie štyroch hlavných výrobných oblastí

Podľa geografickej polohy, sme často rozdeliť slávny Pu 'er, čaj oblasti výroby do štyroch oblastí, v Lincang, Pu' er, Simao, Xishuangbanna a Baoshan. (tri veľké oblasti nezahŕňajú Baoshan oblasti výroby)

Lincang výrobu oblasti

Lincang čaj oblasti výroby sú sústredené hlavne v Cangyuan, Shuang Jiang, Fengqing, Yun kraj a na iných miestach. Medzi nimi, na svete je 10000 mu dávnych tea tree spoločenstva sa nachádza v dvojlôžkovej rieky Meng knižnica snehu hory. Veľká snehová hora je veľmi dôležité, čaj výrobu oblasti, a slávny Island sa nachádza v polovici vrchu veľký sneh a Šantung.

Xishuangbanna výrobu oblasti

Xishuangbanna výrobu oblasti.

Čaj výroby v Meng Hai oblasť je charakterizovaná vysokou teplotou a primerané zrážky, a jej čaj výroby je charakteristický silný čaj kvalita, vysoká arómu a vysokej horkosť. Yiwu oblasti výroby môže byť povedal, aby bol celý Xishuangbanna, kde teplota je vyššia a zrážok je viac, jeho dávnych primitívne čaj bohaté na odrôd, čaj kvality hrubé. Vôňa je jedinečná. Horká chuť je nízka, a to má vlastnosti polievka a mäkká voda a sladké.

Pu ' er výrobu oblasti

Pu ' er Mesto čaj výsadbu oblasti 1 milión 460 tisíc mu, mesto pod právomoc regióne je vysadené čaj a čaj výroby, ktoré Jiangcheng čaj, Lancang čaj, Zhenyuan čaj, Jinggu čaj, Jingdong čaj, Mojiang čaj je viac známy.

Doprava:

Máme loď po celom svete Čína air mail cez Čína Príspevok alebo epacket . Tieto tovar vám bude zaslané na vašu adresu uvedenú na Rakuskevina.sk. Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a psč je správne. Bude vám oznámené, s sledovacie číslo, keď zásielka bola podaná

Kupujúci` Informácie:

Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Sme schopní prijať akúkoľvek zodpovednosť za Vlastné oneskorenie alebo dane. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

Dodacia Lehota:

Všetky položky budú odoslané o 2( dva) dni po úhrade sa vymaže. To trvá asi 27 dní pre prepravu príchodom.

O Položky:

Všetky položky predávané u nás sú popísané na našich najlepších schopností, tak presné, ako je to možné, a s maximálnou svedomitosť na našej strane.

Avšak na to, aby ste sa vyhli akýmkoľvek potenciálnym oversights, som zdvorilo požiadať vašu pomoc a pomáhajú nám, aby sa to vzájomne uspokojivé transakcie tým, DÔKLADNE preskúmanie položka opis a fotografie, a pýtať sa na všetky otázky PRED KÚPOU.

Problémy?

Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Prosím, napíšte pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor o ali-express

Zákazník Uspokojivé:

Neváhajte a kontaktujte nás s prípadnými otázkami, alebo sa týka kedykoľvek pred a po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemný nákup u nás.

Sme vášniví o našich produktoch a sme naozaj záleží na vás!

Štítky: čínsky čaj puer, čaj yunnan, pu er, čaj puerh, biela shen puer, 357g puer čaj, cha, puer shu, puer čaj, shen puer moslimských.


( 1 Hodnotenie )

Počet