Horúce Nové Zábavné Ucho Blackhead Odstránenie Pop Uher Squeeze Proti Stresu Úľavu Žart Hračky Špeciálne Halloween Vianočný Darček

€10.68


Názov: Blackhead Prieduch Zníženie Tlaku Hračka

Príslušenstvo: Blackhead Častice *20 + Pinziet *1

Po dlhodobé Zrážky Ropy a Melanínu, Naše Telo Bude Tvoriť Pevný, čierne bodky Skryté na Povrchu Kože. Ak Také čierne bodky Nie Sú Zistené, čierne bodky, Postupne Sa Spojiť s Našimi Pokožku po Dlhú Dobu, a Stať sa Krtkovia a Stať sa Súčasťou Našej Pokožky. Väčšina Ľudí By Mala Mať Túto Skúsenosť. Zakaždým, keď Sa Dotknete Pevného Blackhead, Sú Veľmi Nadšení. Keď Sa Vytiahnite Blackhead, Budú sa Cítiť Nevysvetliteľné a Pohodlné.

Tento Blackhead Hračka Používa šetrné k Životnému Prostrediu Elastomér Simulovať Strane Pocit Ľudskej Kože, s Flexibilným Pružnosť a Kreatívne Ucho Modelovania na Zvýšenie Zmysle Skúsenosti.

Doprava Sada Obsahuje "Ucho" Hračka + "Blackhead" + Pinziet 1

"Heitou" Môže vytiahnuť a Potom stlačiť do "Ucho" Hračky, Ktoré Môžu Byť Použité viackrát.

Teplé Pripomienka: Táto Hračka Je Tiež ako Naša Pokožka. Ak "Heitou" Je Vytiahol po Dlhom Čase v Uchu, Tam Bude Veľa Malých Pórovitý.

Štítky: fidget, proti stresu keychain, žart praktické vtipy, antistresový strane, žart hračka, benfica, žarty auta, ušného mazu odstraňovač nástroj, fidget hračka, veľké squeeze hračka.


( 1 Hodnotenie )

Počet