Vysoký Tlak Airless Latexové Farby Na Striekanie Stroj Latexové Farby Na Striekanie Stroj Pre Domácnosť Wall Paint Paint Striekanie Stroj

€134.61


Parametre výrobku:

Názov produktu: Inteligentný stroj striekanie

Produkt výkon: 1500W

Maximálny prietok: 2.3 L/min

Celý stroj hmotnosť: 14kg

Najlepšie sprej vzdialenosť: 35 cm

Jet šírka: 30 cm

Maximálny pracovný tlak: 22Mpa

Najdlhší pripojenie hadice: 60 m

Maximálny tlak: 2800/PSI

Poznámka: 1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami. Zh 2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč. Nenesieme clá a dovozné dane. Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí. 3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)! Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode. 4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať. Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže. 5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas. Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite. Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť. Odpovieme vám do 24 hodín.

Štítky: airless graco, prenosné potrubie navliekanie stroja, jar oddeľovač stroj, airless, drvič zdroj, viazať, Ewin, predĺženie hadice, airless farba sprej, potrubí stroje na rezanie závitov.


( 0 Hodnotenie )

Počet