Skutočné Cattail Ventilátor Palm Sušené Kvety Navždy Rastlín Leaf Okno Party Art Stene Visí Domáce Dekorácie, Svadobné Arch Usporiadanie

€12.28


Pôvodné Priameho Predaja!!!

Materiál: Skutočné Prírodné Rastlinné Poznámka: vázy nie sú zahrnuté Zodpovedajúce návrhy: Môže byť umiestnený samostatne v vázu, môžu byť vybavené keramické vázy, ratanový vázy, sklenené vázy, drevené vázy, môže byť aj v kombinácii s inými seno, môže tiež byť zabalené s inými kvety a rastliny, efekt je veľmi dobrý! Funkcia: Použitie vysoko kvalitných kvety na farbenie a suché. Odolnosť, reálne a prirodzenejšie ako umelé kvety, môže byť použité nepretržite dlhšie ako jeden rok, nie je predmetom sezónne obmedzenia, zvyčajne ale nezmizne. Pridať umeleckú atmosféru na životné prostredie a obytnom prostredí viac sviežim. Ideálny pre Domova,podlahy,výhľad do záhrady,jedáleň,hotel,obchod,svadby atď., kdekoľvek chcete, kvety zdobia. Yunnan Chaozhe Trading Co., S.r.o. je komplexný podniku, ktorý pôsobí v kvete pestovanie, spracovanie a predaj. Spoločnosť, technicky podporované Yunnan Akadémie Poľnohospodárskych Vied, Ústav Kvety, vlastní mnoho rokov skúseností na kvet pestovanie a predaj, a to sa zaviazala k vytvoreniu série kvetov s modernými charakteristické vlastnosti. Spoločnosť má viac ako 800 hektárov samostatne ovládané, kvet pestovanie base, s ročným výkonom viac ako 50 miliónov čerstvé rezané kvety. Okrem toho, vlastným pohonom kvet spracovateľský podnik pokrýva územie viac ako 2 000 metrov štvorcových a ročne produkuje viac ako 30 miliónov pobočiek konzervované-čerstvé kvety a sušené kvety.

Štítky: frend navždy, veľké sušených listov, svadobné oblúky, biela palmového lístia, skirta svadobné luky, farebné suchých palmových listov, zelený kvet panely, kvet bazén, ventilátor palm leaf, drevo leaf ventilátor.


( 0 Hodnotenie )

Počet