Vysoký Pás Legíny Ženy Leopard Fitness Leginy Telocvični Leginsy Šport Bezšvíkové Tie Dye Leggins Push Up Nohavice Cvičenie Leginy Ženy

€10.68


Pre Drop shipping Služby

Mohli by sme poskytnúť reálne obrázky bez Loga a detailné fotografie výrobkov. by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a nenechá informácie o nás, ak by ste chceli. Pre Veľkoobchodné Služby. Ak si objednáte ako 20 ks, ponúkame expresná doprava (DHL, EMS, ETK) . Ak si objednáte viac, budeme podľa množstva dať kupujúci najlepšie zľavy.

1) Drop shipping Služby. 1.Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Ale mali by ste zanechajte nám Prosím na vedomie, že nezahŕňajú príjmy. To je pre Pokles Lodnej dopravy! a potom sme sa podľa vašu požiadavku na odoslanie zásielky. 2. Budeme posielať položky do 3-5 dní, akonáhle systém potvrdí kupujúci platby. 2) Veľkoobchodných Služieb. 1.Ak si objednáte ako 15 ks, ponúkame expresná doprava (DHL, EMS, ETK). Ak si objednáte ako 20 ks, ponúkame expresná doprava (DHL, EMS, ETK) a dať kupujúcemu 5% zľavu. Ak si objednáte viac, budeme podľa množstva dať kupujúci najlepšie zľavy. 2.Ak chcete vedieť viac správ z Veľkoobchodných služieb, neváhajte a kontaktujte nás, my budeme vždy tu a služby vás.

Štítky: pospartum vysoký pás leggins, luk scrunch legíny, nepoagym bezšvíkové, scrunch korisť bezšvíkové leginy, leginy kravatu a farbivá, allneon tie dye, elastické oblek, veľa legíny telocvični, leggins zrastov bavlna, žena profesionálne leggins.


( 2 Hodnotenie )

Počet