Vianočný Záves Svetelné Girlandy Veselé Vianočné Dekorácie pre Domov Ozdoby na Vianočné stromčeky Vianočné Navidad Darčeky na Nový Rok 2021

€7.36


Sledujte nás, aby si Fanúšikovia Exkluzívne Zľavy

1.VIP cenu a extra zľava pre nasledovníkov.

2.Víťazné zadarmo produktov a veľké kupóny z obchodu klubu.

3.Vedel nových prírastkov, obchod, propagácia a iné výhody vopred.

VOILEY Vianočný Záves Svetelné Girlandy Veselé Vianočné Dekorácie pre Domov Ozdoby na Vianočné stromčeky Vianočné Navidad Darčeky na Nový Rok 2021

Produkt štýl: teplá biela / farebné / biela / modrá / Ružová / Modrá / Zelená / Červená

Cencúľ opony svetlo string Výrobku dĺžka:3*3 m 304LED

USB medený drôt opony svetlo string Výrobku dĺžka: 3*3 m 300LED

Sneh oponou svetla/Cencúľ opony svetlo Napájanie: 220V EÚ plug-in

USB medený drôt opony svetlo Napájanie: 5V

Režim: 8 štýlov

Režim prevádzky: podpora diaľkové ovládanie

Aplikácie: Havajská Párty, Domov, Svadobné Party, Narodeniny Dekorácie, Vianoce, Nový Rok Dekorácie

Poznámka:

1. Keďže vyššie uvedené rozmery sú merané ručne, skutočnú veľkosť dostanete sa môže mierne líšiť od vyššie uvedených rozmerov.

Zároveň upozorňujeme, že z dôvodu svetelné efekty, displej jas, kontrast, nastavenia, atď., tam môže byť nejaká mierne rozdiely medzi snímku, tón a aktuálny projekt.

O našich obchody a produkty:

Zabezpečenie kvality: Sme odhodlaní poskytovať tie najlepšie produkty pre globálnych zákazníkov. Každý produkt, ktorý bude testovaný počas nákup a skladovanie.

Cena koncesie: Naše produkty sú poskytované priamo vo výrobe a nie je tam žiadne sprostredkovateľské agentúry. Ak chcete, aby vo veľkom, prosím, kontaktujte nás pre veľkoobchodné ceny!

Profesionálne balenie: ubytovať diaľkových medzinárodných zásielok, väčšina nášho obchodu výrobky sa dodávajú s originálnej škatuli. Súčasne, s cieľom znížiť ceny, najviac hračky bude balený bez potreby pre export štandardné balenie.

Vynikajúce služby: Prosím, nechajte 5-hviezdičkový spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars).

Ak výrobok, ktorý ste dostali je poškodený alebo chybne zadaný, prosím, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky prvý. Prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Budeme riešiť čo najskôr, a nájsť najlepšie riešenie.

Vybrať sa na nás s dôverou, tak, že nebudete ľutovať vášho výberu !

Štítky: 2021 nový rok, 2021 vianočný dekor, veľký vianočný strom dekorácie, christma, prázdne tácky na dekoráciu, čínsky dekor, lei garland dekorácie, vianočné osvetlenie domov dekorácie, garland led, z egyptskej bavlny textílie.


( 2 Hodnotenie )

Počet