24pcs 45mm, Jingle Bell Christms Ozdoby Dvere Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie Prívesky Na Vianoce Domov Holiday Party Decor

€7.86


24pcs 45mm, Jingle Bell Christms Ozdoby Dvere Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie Prívesky Na Vianoce Domov Holiday Party Dekor (Zlatá)

Popis

Táto položka je vyrobený s premium materiál pre náročné a dlhotrvajúce používanie. Praktické a jemná. Vianočné tému jingle bell dizajn je novinkou a krásne decoation. Ideálne ako Vianoce, svadby, party ozdoby, a tiež skvelé výzdoba pre domácnosti, kancelárie, reštaurácie, obchodu a tak na Vianoce predviesť krajiny rozloženie, atď. Vyberte si jednu nastaviť, aby váš Vianočný večierok plný novosti a živé slávnostnú atmosféru.

Funkcia

- Farba: Ako je znázornené na obrázku

- Materiál: Železo

- Veľkosť: Cca 4,5 x 4,5 x 3.9 cm/ 1.77 x 1.77 x 1.53 palcový (dx š xv)

- Vyrobené z poistného železa materiál pre náročné a dlhotrvajúce používanie, non-vyblednutiu a non-deformácia.

- Krásne a roztomilé Vianočné jingle bell dizajn, ideálny na dekor Christsmas strom rozsvietil slávnostnú atmosféru a aby váš domov nový svieži vzhľad.

- Široko používané v obchodoch, úrady, hotely a reštaurácie, kaviarne, atď, ideálny výzdoba na Vianoce, svadby, zasnúbenie, výročia, párty, ako visí ozdoby na konáre stromov, stolný centerpieces.

- Elegantný dizajn a atraktívne farby vám skvelý vizuálny pôžitok, takže váš Vianočný čas nezabudnuteľné a plné zábavy.

1 x sada 24pcs 45mm, Jingle Bell Christms Ozdoby Dvere Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie Prívesky Na Vianoce Domov Holiday Party Dekor (Zlatá)

Štítky: výročie krúžok, šperky libra, g krúžok, predaj striebra, mid krúžok, 925 kapela krúžok, kríž krúžok, Predkožky krúžok, pandora prsteň strieborný, barrette česať vlasy.


( 1 Hodnotenie )

Počet