Veľké simulácia hrubo dildo veľké xx sexuálne hračky ženy masturbovať s bulík gumy penis phalos pre ženy

€10.52


Veľké simulácia hrubo dildo veľké xx sexuálne hračky ženy masturbovať s bulík gumy penis phalos pre ženy

Diskrétne Balenie

Na ochranu vašich osobných údajov, výrobok bude dať v poli, popis bez erotické

Realistické dildo s cibuľovín hlavu a textúrou hriadeľa

Navrhnuté tak, aby bolo ako skutočná vec (alebo ešte lepšie!) Tento realistický vibrátor má engorged cibuľovín tip koruna na veined hriadeľa a gule, a s výrazné krivky na snímke v ľahko vaše magické mieste, alebo si ju hlboko análne na masáž stále viac šťastia do vášho tela.

Vyrobené z lekárskeho silikónu

ekologicky bezpečné a hypoalergénne. Čo to vlastne znamená vaše citlivé miesta je, že to je veľmi dobré, a je bezpečné, pretože to je navrhnutý pre jednoduché čistenie a údržbu.

Skvelé pre cvičí "hlboké odkvapkávaciou lištou" techniky

Nie príliš veľké a silné. To je mäkký a jemný ísť dole. Tak pohodlné to nebolí, krku a tak sa ľahko pošmyknúť hlboko prostredníctvom. Toto je váš dokonalý praxi nástroj. Vlak krku, aby sa zabránilo fumbling alebo gagging, kedy je správny čas. Vo veľmi krátkom čase, nebudete veriť, že toto dildo mohol vlak krku len po niekoľkých sedeniach. Nebude veriť, že to buď.

Hands-free Hrať s silné prísavky základne

Akejkoľvek pozícii je váš obľúbený, robustné prísavky základne umožňuje hrať hands-free. Držať ho na akýkoľvek hladký, rovný povrch a jazda na slávu!

Hands-free Hrať s silné prísavky základne

Akejkoľvek pozícii je váš obľúbený, robustné prísavky základne umožňuje hrať hands-free. Držať ho na akýkoľvek hladký, rovný povrch a jazda na slávu!

Popruh s nohavičky

O ochrane Osobných údajov s cieľom chrániť vaše súkromie, nie sú tam žiadne citlivé slová na obale, ako sexuálna text a obrázky. Produkt bude zabalený čierna taška / žltá bublina plastové obálky, aby sa zabránilo poškodeniu počas prepravy. O Výrobok, Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový a boli starostlivo skontrolované pred odoslaním. Všetky výrobky sú vyrobené z Lekárskej triedy materiál, 100% bezpečnosť, neškodný pre organizmus. ( To je normálne že sa budete cítiť mierny zápach pri prvom otvoriť, pretože bol výrobok v obale mesiacov. Prosím, vyčistite ho a vysušiť prirodzene, vôňa zmizne čoskoro. ) O Zásielku pošleme von, aby v lehote 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávku nedostal v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás Čo ak spĺňajú produkt problém, použite Prosím produktu podľa manuálu prvý, ak sa stále nemôžete použiť to, prosím, kontaktujte zákaznícky servis v čase, prosím neotvárajte spor bude, veríme, že komunikácia je oveľa lepšie ako spor O Pracovný Čas, Pretože čas rozdiel, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedať do jedného pracovného dňa, prosím, buďte trpezliví. O spätnú Väzbu Sme zreteľom zákazníkov ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. Vaša podpora je pre nás veľmi dôležité, Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu.

Štítky: deti hračky inide, moje sexuálne hračky, kohút bulík, motor sex, extra široký dildo, vibrat, ťah, kôň dildo, muž sex, dildo mužov ďalekohľad.


( 1 Hodnotenie )

Počet