H2CNC PREDNÉ Podložka trysky pre Väčšinu Xantia ZX Berlingo CITROEN XANTIA ZX BERLINGO

€3.00


H2CNC PREDNÉ Podložka trysky pre Väčšinu Xantia ZX Berlingo CITROEN XANTIA ZX BERLINGO

Detaily Produktu:

-- Stav: 100% Zbrusu Nový -- Qty: 2x PREDNÉ Podložka trysky -- Farba: Ako Na Obrázku Zobrazené -- Nahradiť Výrobca katalógové Číslo:6438A0 Ideálny pre nahradenie vaše staré opotrebované blokované alebo skorodované podložka tryskami.

Poznámka:

Prosím, porovnajte svoje staré podložka trysky na pic, aby 100% istí, že je správne potrebujete pred zakúpením.

Obutie: Vyhovuje Väčšine Xantia a ZX 1993-1998 a Berlingo 1996-2009 modely

FAQ: Otázka: Keď sa vám pošleme vaše objednávky? Odpoveď: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme objednávku do 24 hodín. (Okrem sviatkov) Otázka: Je náš výrobok originálne? A: Sme Langsdom úradný shop, sme zakladateľ Langsdom značky, máme vlastnú továreň, všetok tovar predávame v našom obchode sú pôvodné. Otázka: O balík Odpoveď: Budeme používať anti-vibračná balík v snahe zabezpečiť, že váš balík možno bezpečne doručené. Takže nemáte žiadne starosti. Otázka: Ako dlho trvá, kým mi dostane balíček? Odpoveď: používame Rakuskevina.sk Štandardná Doprava, odhadovaný čas doručenia je 15 až 30 dní, ak nechcete dostávať balík do 60 dní, dáme vám vrátenie peňazí alebo odoslať vašu objednávku znova. Vaše peniaze sú v bezpečí. Špeciálne krajinách ako je Brazília, Čile, sme sa zaviazali k dodacia doba je 15-60 dni. Otázka: Čo ak som dostal výrobok, chyby alebo škody? Odpoveď: v Prípade, že dostanete výrobok, chyby alebo poškodenia, prosím, ihneď nás kontaktujte, my vám rýchlo reagovať a dať vám riešenie, môžete sa dostať náhradu alebo výmenu služieb. Otázka: O záručný servis. Odpoveď:To má 12 mesiacov, záručný servis. Ak má problémy v priebehu 12 mesiacov (fyzické poškodenie), prosím, kontaktujte nás. Budeme reagovať rýchlo a vyriešiť váš problém. Otázka: O spätnú väzbu. Odpoveď: Ak ste spokojní s našimi tovar, prosím, dajte nám všetky 5 hviezdičiek. Ak máte akékoľvek otázky, prosím nezabudnite nám dať negatívnu spätnú väzbu. Prosím informujte nás, prosím, okamžite, dáme vám najlepšie služby a riešenia.

Štítky: saxo, usb vw, pre berlingo, injektor podložka, citroen zx, súprava yamaha, automobilové diely čína, citroen berlingo príslušenstvo displej, berlingo partner, berlingo.


( 0 Hodnotenie )

Počet