36W/60W, 6500K RGB LED Stropné Svietidlá Modernej Hudby Lampa Obývacej Izby, Spálne, Kuchyne, Osvetľovacie Zariadenie, Povrchová Montáž Diaľkové Ovládanie

€21.80


{vlastné}

Špecifikácia

Napätie : 220V or110-220V

Priemer: 40 cm

Výkon: 36W/60W

Režim ovládania: nástenný spínač/ m obile APP control/ diaľkové ovládanie

Svetelné režimy: Nastaviť na tmavý alebo svetlý, hudby r hythm, gradient, farebné flashinging svetlo

Funkcie:

Vyrobené s Vysoko kvalitné LED čip, hrubé akrylové , ktorá zabezpečuje dlhú životnosť čas, odolné na použitie.

Inteligentné ovládanie: svetlo môže byť riadený rôzne metódy, napríklad nástenný spínač, mobilných APLIKÁCIÍ a diaľkové ovládanie, poskytuje väčšie pohodlie pre vás, aby ste ho ovládať.

Multi pracovný režim: Je mnoho spôsobov, biele svetlo, teplé svetlo, neutrálne, ľahké, pevné, ľahké, režimy scény, ako je hudba, rytmus, spád, farebné flashinging svetlá na splnenie rôznych potrieb pružne, veľmi praktické pre váš denný život.

Mobilné APLIKÁCIE a bluetooth môžete nastaviť jas, zmena farieb, diaľkové ovládanie sa môže obrátiť svetlo a vypnúť, nastaviť jas a farby, hranie skladieb, ktorý chcete upraviť hlasitosť, je to taká smart celing svetlo, ktoré zmenia váš koncept pre stropné svietidlo, je to ako verný spoločník, ktorý bude mať dobrú sa stará o vašej nálade.

Úspory energie: S jasnými vysoký výkon led svetelný zdroj, čo šetrí veľa energie porovnať na rovnakú úroveň jasu normálne svetlo, ktoré sa nevzťahujú LED čip, šetrné k životnému prostrediu.

Kľúčové slová : bluetooth LED Stropné svietidlo;Hudba Stropné Svetlo;Hudba Stropné Lampy;APP Stmievateľné Stropné svietidlo

Funkcie :

*Vyrobené s Vysoko kvalitné LED čip, hrubé akrylové , ktorá zabezpečuje dlhú životnosť čas, odolné na použitie.

*Inteligentné ovládanie: svetlo môže byť riadený rôzne metódy, napríklad nástenný spínač, mobilných APLIKÁCIÍ a diaľkové ovládanie, poskytuje väčšie pohodlie pre vás, aby ste ho ovládať.

*Multi pracovný režim: Je mnoho spôsobov, biele svetlo, teplé svetlo, neutrálne, ľahké, pevné, ľahké, režimy scény, ako je hudba, rytmus, spád, farebné flashinging svetlá na splnenie rôznych potrieb pružne, veľmi praktické pre váš denný život.

*Mobilné APLIKÁCIE a bluetooth môžete nastaviť jas, zmena farieb, diaľkové ovládanie sa môže obrátiť svetlo a vypnúť, nastaviť jas a farby, hranie skladieb, ktorý chcete upraviť hlasitosť, je to taká smart celing svetlo, ktoré zmenia váš koncept pre stropné svietidlo, je to ako verný spoločník, ktorý bude mať dobrú sa stará o vašej nálade.

*Úspory energie: S jasnými vysoký výkon led svetelný zdroj, čo šetrí veľa energie porovnať na rovnakú úroveň jasu normálne svetlo, ktoré sa nevzťahujú LED čip, šetrné k životnému prostrediu.

Balík Obsahuje:

- 1X Smart LED Stropné Svietidlá

- 1X Diaľkové ovládanie(voliteľné)

Štítky: anjel vankúš, úlohou svetlá, led rgb, obrázok nástenné svietidlá, lampa led, lamparas techo, spálňa furnitur, led, tin stropné svetlá, kuchynský nástroj.


( 5 Hodnotenie )

Počet